Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Miras: Geleneksel Sanatların Zirvesi

IC (International Collection) Sanat Galerisi, geleneksel sanatlarımızın pek çok dalında geniş bir yelpazede hazırladığı ‘Miras - The Heritage’ koleksiyonunu Hapimag Resort Sea Garden / Bodrum’da sanatseverlere sunuyor.

NTV-MSNBC

Sergiler

Miras: Geleneksel Sanatların Zirvesi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 15 Temmuz 2005
BİTİŞ TARİHİ: 25 Ağustos 2005
+ Ajandama Ekle

C (International Collection) Sanat Galerisi, geleneksel sanatlarımızın pek çok dalında geniş bir yelpazede hazırladığı ‘Miras - The Heritage’ koleksiyonunu Hapimag Resort Sea Garden / Bodrum’da sanatseverlere sunuyor.

15 Temmuz - 25 Ağustos 2005 tarihleri arasında, organizasyonun 5’inci sergisi, Hapimag Resort Sea Garden Bodrum bünyesinde, Hüsn-ü Hat, Tezhip, Minyatür, Kat’ı Sanatı, İstanbul Laleleri, Seramik, Cilt Sanatı, Ebru, Gümüş / Bağa Kesme, Ahşap Yontma, Çini, Osmanlı Madalyaları, Osmanlı Objeleri gibi sanat dallarına ait 200 parçalık eser ve obje sergilenecek.

International Collection, 21. Yüzyılın Antikaları, Anadolu Medeniyetleri ve Geleneksel Türk Sanatları sergiler zinciri kapsamında, sergide, Hamid Aytaç, Bakkal Arif, Mahmud Celaleddin gibi büyük üstadlar olduğu gibi, günümüz üstadlarının da eserlerinin sergilendiği hat koleksiyonunun yanısıra Osmanlı ferman, berat, madalya ve objeleri de yer alacak.

1998 yılından beri 21. Yüzyılın Antikaları ile sanatseverlere ulaşan sergiler zincirinin bu halkasında, yüzyılların ağır birer sorumluluk olarak emanet ettiği büyük mirastan, nitelikli bir kesit sunuluyor.

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/miras-geleneksel-sanatlarin-zirvesi_30226.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!