Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Turizm Altyapı Birebir Toplantıları...

ABD Ticaret Müsteşarlığı, İstanbul'da 27-28 Eylül 2004 tarihinde "Turizm Altyapısı" ile ilgili birebir toplantılar düzenleyecektir. Ekte

yapitr/Murat UYMUŞLAR

Toplantılar
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 27 Eylül 2004
BİTİŞ TARİHİ: 28 Eylül 2004
+ Ajandama Ekle

BD Ticaret Müsteşarlığı, İstanbul'da 27-28 Eylül 2004 tarihinde "Turizm Altyapısı" ile ilgili birebir toplantılar düzenleyecektir. Ekte toplantilara katılacak Amerikan firmalarinin faaliyet alanları ve Turkiye’de birlikte çalismak istedikleri firmalardan beklentilerini bulabilirsiniz.

Katılımcı Amerikan firmaları, mimari dizayn, kentsel tasarım, tarihi restorasyon, peyzaj mimarisi, plaza, turizm ve eğlence sektörü tasarım hizmetleri alanlarında uzmanlaşmaktadır. Firmalar, söz konusu sektörlerde yatırım yapacak firmalar ile gayrimenkul geliştirme ve mimarlık/mühendislik
alanlarında uzmanlaşan Türk firmalarıyla görüşmek istemektedirler.

NOT: Sorularınızı iletmek ve firmalarla görüşme niyetinizi bildirmek icin Ticaret Uzmanı Ezgi Özen'e (212) 335-9223 numaralı telefondan veya Ezgi.Ozen@mail.doc.gov e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. İlgilenen firmaların ekteki katılım formunu doldurarak (212) 335-9103 veya (212)
335-9095 numaralı fakslara gondermelerini rica ederiz. Katılım formunu dolduranlara olumlu veya olumsuz geri dönülecektir.

TURİZM ALTYAPI TOPLANTILARI
27-28 Eylül 2004, İstanbul
Katılımcı Firma ProfilleriANIL VERMA ASSOCIATES, INC. (www.anilverma.com)

Anil Verma Associates, Inc. (AVA) yeni proje fikri ve bütçesi üretmekten, mühendislik, inşaat yönetimi ve bitirilmiş projelerin satışına uzanan geniş bir yelpazede mimari-mühendislik hizmeti vermektedir. AVA, Amerika'da ve diğer bir çok ülkede yer alan büyük çaplı ulaşım ve inşaat projelerinin tasarım ve yönetimini üstlenmiştir. Firma, ulaşım, limanlar, havaalanları ve bunları tamamlayıcı diğer yapılarla ilgili altyapı projelerinin planlama, tasarım ve inşaat süreçleriyle ilgili çalışmak istemektedir.

AVA Türkiye'de yukarıda sıralanan projelerde birlikte çalışabileceği şirket ve kuruluşlarla tanışmak istiyor.


ARCHISTORIA (www.archistoria.com)

Archistoria tarihi eserler üzerine araştırma yapan ve tasarım hizmeti veren bir firmadır. Binaların restorasyonu ile park ve plazaların tasarımı konularında uzmanlaşmıştır. Bunların yanında, firma tarihi siteler ve şehirlerde, belediyeler ve ilgili diğer devlet kuruluşlari için araştırmalar yürütmektedir. Tarihi yapıların korunması firmanın en önemli ilkesidir.

Archistoria Türk işadamları ile tanışmak ve Avrupa'ya açılımlarının bir uzantısı olarak Türkiye'de bir iletişim ağı oluşturmak istiyor.


ARTEMEL INTERNATIONAL, INC. (www.artemel.com)

Artemel International (AI) uluslararası proje geliştirme, finansal yönetim ve proje uygulama konularında uzmanlaşmıştır. AI proje geliştirmede uluslararası kuruluşlar, özel şirketler ve kamu sektöründe yer alan geniş iletişim ağını kullanmaktadır. Projeleri hayata dönüştürme konusundaki başarılarıyla bilinen AI, uluslararası iş geliştirme hedefleri ile yerel proje imkanları arasında köprü vazifesi görmektedir.

AI turizm altyapı alanında çalışan gayrimenkul geliştirme ve yatırım uzmanlarıyla tanışmak istiyor.


GENSLER (www.gensler.com)

Gensler her türde ticari proje için temel planlama, mimari, iç tasarım ve markalama/grafik tasarım alanlarında dünya çapında tanınmış tecrübeli bir tasarım danışmanlık şirketidir. Müşteri portföyü gayrimenkul geliştirme uzmanları, devlet kuruluşları, bankalar, oteller ve perakendecilerden oluşmaktadır.

Gensler gayrimenkul geliştirme uzmanları, yerel mimari veya mühendislik şirketleri ve benzeri potansiyel müşterilerle tanışmak istiyor.


WET DESIGN (www.wetdesign.com)

WET Design dünyanın çeşitli yerlerinde mimari, peyzaj ve kentsel tasarım konularında su yapıları tasarım ve geliştirme alanında eserler yaratmış, ilgili tasarım ve teknolojinin gelişmesinde lider bir firmadır. Fıskiye tasarımında uzmanlaşan şirketin, dünya çapında tanınmış ticari, belediyeye ait ya da kurumsal projeleri bulunmaktadır.

WET Design potansiyel müşterilerle tanışmak ve Türkiye'deki pazar olanaklarını araştırmak istiyor.


WIMBERLY, ALLISON, TONG & GOO, INC. (WATG) (www.watg.com)

WATG'in 130 ülkede müşterisi bulunmaktadır. Şirket, ağırlama, turizm ve eğlence sektörlerinde tasarım hizmeti veren bir dünya lideridir. Planlama, mimari, iç tasarım, peyzaj ve grafik tasarım konularında entegre hizmet sağlayan şirketin, ağırlama alanında 60 yılı aşkın uzmanlığı bulunmaktadır.

WATG mal sahipleri, gayrimenkul geliştirme uzmanları, finansal yatırımcılar, otel yöneticileri ve ilgili devlet kurumları çalışanlarıyla görüşmek istiyor.

KATILIM FORMUNA HABER EKİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ....http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/turizm-altyapi-birebir-toplantilari-_16981.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!