Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Fab City Summit 2018
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Ulaştırma Sektörü 7. Çerçeve Programı'na Hazırlanıyor

Ulaştırma Sektörü 7. Çerçeve Programı Konferansı / TÜBİTAK

yapi.com.tr

Toplantılar

Ulaştırma Sektörü 7. Çerçeve Programı'na Hazırlanıyor
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 26 Ocak 2007 09:30
BİTİŞ TARİHİ: 26 Ocak 2007 16:30
YER: HY Eğitim Başkanlığı Konferans Salonu, Yeşilköy, İstanbul
DÜZENLEYEN: TÜBİTAK
DİĞER BİLGİLER: T: 312 468 53 00 E: ncptransport@tubitak.gov.tr
+ Ajandama Ekle

ÜBİTAK AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinasyon Ofisi ve Türk Havayolları Teknik A.Ş. işbirliği ile AB 7. Çerçeve Programı Ulaştırma Alanı Konferansı düzenleniyor. AB 7. Çevre Programı’nın 4.16 Milyar Avro bütçesiyle en büyük 3. alanı olan “Ulaştırma” alanının, Türkiye’deki sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan konferansa, European Federation of High Tech SMEs Program Yöneticisi ve ECARE+ Projesi Koordinatörü Eric JOURDAIN da katılacak.

Türkiye’de 6. Çevre Programı’ndaki başarılı örnek projelerin yöneticilerinin deneyimlerini paylaşacakları konferansta, TÜBİTAK AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinasyon Ofisi uzmanları da 7.ÇP ve 22 Aralık 2006 tarihinde açılan proje teklif çağrıları ile ilgili bilgi verecek.

Ulaştırma alanındaki Sanayi, KOBİ, Üniversite, Kamu Kuruluşu ve Sivil Toplum Kuruluşları’nın temsilcilerinin ortak bir platformda bir araya geleceği konferansta, 7. Çevre Programı’na Ulaştırma alanında sunulacak projelere Türk kuruluşların nasıl dahil olabileceği katılımcılara aktarılacak.

Konferansta ayrıca; karayolu ulaştırması, denizyolu ulaştırması, raylı taşımacılık, havacılık ve havayolu ulaştırması alanlarını kapsayan 7. Çevre Programı Ulaştırma alanında AB Politikaları ile 7. Çevre Programı kapsamında destek verilecek proje konuları hakkında bilgi verilecek ve katılımcıların soruları yanıtlanacak.

Konferansta yer alacak diğer konuşmacılar arasında; Doç. Dr. İsmail DEMİR / THY Teknik A.Ş. Genel Müdürü, Dr. A.Murat YILDIRIM / Ford Otosan Ar-Ge Koordinatörü, Dr. Mustafa HATİPOĞLU / 7.ÇP Ulaştırma Alanı Delegesi, Hüseyin GÜLER / 7.ÇP Ulusal Koordinatörü, Doç. Dr. Mustafa TIRIS / TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü Müdürü, O. Gürcan Ozan / 7.ÇP Ulaştırma Ulusal İrtibat Noktası, İlke DİKİCİ / TAI - ALCAS Proje Program Lideri ve Aziz KORU / 7.ÇP Ulaştırma Ulusal İrtibat Noktası bulunuyor.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/ulastirma-sektoru-7-cerceve-programina-hazirlaniyor_51188.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!