Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

Uluslararası "Building with Wood" Semineri 11 Mayıs'ta İstanbul'da

Avrupa Ahşap İnisiyatifi EWI tarafından her yıl farklı ülkelerde düzenlenen ve ahşap konusunda Türkiye’nin ve dünyanın tanınmış uzmanlarının sunumları ile zenginleşen "Building with Wood" başlıklı seminer bu yıl Türkiye’de yapılıyor.

yapi.com.tr

Toplantılar

Uluslararası "Building with Wood" Semineri 11 Mayıs'ta İstanbul'da
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 11 Mayıs 2011 09:30
BİTİŞ TARİHİ: 11 Mayıs 2011 17:00
YER: Grand Cevahir Hotel, Şişli, İstanbul
DÜZENLEYEN: European Wood Initiative (EWI)
DİĞER BİLGİLER: Ekin Yayın Grubu / Nesip Uzun - Zeki Yucel T: +90 216 4862940 E: info@ekinyayingrubu
+ Ajandama Ekle

Avrupa Ahşap İnisiyatifi EWI (European Wood Initiative) tarafından her yıl farklı ülkelerde düzenlenen ve ahşap konusunda Türkiye’nin ve dünyanın tanınmış uzmanlarının sunumları ile zenginleşen "Building with Wood" başlıklı seminer bu yıl Türkiye’de yapılıyor.

11 Mayıs tarihinde sabah 09.30 akşam 17.00 saatleri arasında İstanbul Grand Cevahir Otel’de gerçekleştirilecek olan seminerin İstanbul ayağının ana konusu "Akdeniz ülkeleri yapılarında ahşabın kullanımı ve sürdürülebilir çözümler". İsveç, Avusturya, Almanya, İtalya ve Türkiye’den çeşitli uzmanların sunumlarıyla zenginleşecek seminerde, Türk konuşmacılar arasında Cengiz Eruzun, Erkan İnce, Vedat Zeki Tokyay gibi tanınmış mimarlar bulunuyor.

Türkiye Ahşap Sanayicileri ve İthalatçıları Birliği TORİD, Ulusal Ahşap Birliği, TİMDER, TMMOB, İstanbul Mimarlar Odası ve İstanbul ve İstanbul teknik Üniversitesi tarafından desteklenen konferans alanında, etkinlik sponsorları olarak gün boyunca sektörün yerli ve yabancı firmaları standlar açacak.

11 ayrı konuşmacının ahşabın yararlarından, Akdeniz ülkelerindeki kullanımına, deprem ve yangına karşı olan dayanıklılığından çevreye olan katkılarına kadar, konuyu değişik yönlerden ele alarak mimari örnekler eşliğinde detaylı sunumlar gerçekleştirecekleri toplantı boyunca katılımcılara çeşitli promosyonlar ve çay – kahve molalarının yanı sıra ayrıca bir de açık büfe öğle yemeği verilecek.

Dünya Ağaç İşleme ve Mobilya Endüstrileri Tedarikçi Yayıncıları Birliği FSM’in Türk başkanı Mobilya Dergisi ve Yunanlı üyesi olan Epipleon Dergisi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan bu bir günlük etkinliğe ilişkin tüm bilgilere ve katılım formlarına ulaşmak için tıklayınız.

Etkinlik sırasında stand açacak olan sponsorlar:

Kastamonu Entegre - Yıldız Entegre - Teverpan A.Ş. - Sülekler - Gentaş Group - Henkel A.Ş. - Tüyap - Survey - Sıcam - Domo Group - Euroco - Mayr-Meinhof Kaufmann - Mh Massiveholz Auztria - 0xylos - Veh Verband - Viekko

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/uluslararasi-building-with-wood-semineri-11-mayista-istanbulda_87160.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!