Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 

Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara 2017

5 - 8 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 12 bin metrekarelik alanı, 300 katılımcı firma ve 30 bine yakın ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.

yapi.com.tr

Fuarlar

Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara 2017
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 5 Ekim 2017
BİTİŞ TARİHİ: 8 Ekim 2017
YER: Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı
ŞEHİR: Ankara
DÜZENLEYEN:

ITE Turkey, YEM Fuarcılık

+ Ajandama Ekle

YEM Fuarcılık tarafından 40 yıldır düzenlenen Yapı Fuarları – Turkeybuild, yapı sektörüne yön veren yerli ve yabancı firmaların 2017 yılında da buluşma noktası olacak. Fuarlar; yapı malzemeleri sektörü temsilcilerinin ürün, hizmet ve teknolojilerinin sergilenmesinin yanı sıra, üretici ve satıcı firmalarla, sektör profesyonellerini ve yatırımcılarını bir araya getiriyor. Fuarlar kapsamında düzenlenen “İş Geliştirme Platformu” etkinlikleri sektöre yeni iş ve işbirliği fırsatları sağlarken, “Mimarlık ve Mimarlık Kültürü” etkinlikleri ise sektör profesyonellerine bilgi akışı sağlıyor.

Yapı Fuarları – Turkeybuild, 2016 yılında 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul ile 1.050 katılımcı firmanın ürün, hizmet ve teknolojilerini 110.430 ziyaretçiyle; 29. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara ile 150 katılımcı firmanın ürün, hizmet ve teknolojilerini 13.843 ziyaretçi ile; son olarak 22. Yapı Fuarı – Turkeybild İzmir ile ise 350 katılımcı firmanın ürün, hizmet ve teknolojilerini 23.525 ziyaretçi ile bir araya getirdi. Fuarların oluşturduğu ticari platformlarda toplam 1.550 katılımcı firma, yaklaşık 150 bin yapı sektörü temsilcisi ile buluşma fırsatına erişti.

 “İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük yapı malzemeleri fuarı” olan Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, başkent merkezli olmak üzere tüm bölgedeki firmaları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarını, yatırımcılarını sektör profesyonelleriyle bir araya getiriyor. 5 - 8 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek fuar;  12 bin metrekarelik alanı, 300 katılımcı firma ve 30 bine yakın ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.

 

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/yapi-fuari--turkeybuild-ankara-2017_152893.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!