Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Modelpan Modelpan

YTÜ’den art-a kalan Sergi

YTÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi’nin, Temel Sanat Atölyesi ve Sanat ve Tasarım Yüksek Lisans Programı öğrencilerinin gerçekleştirdikleri projeler 21

NTV-MSNBC

Sergiler

YTÜ’den art-a kalan Sergi
BAŞLANGIÇ TARİHİ: 21 Haziran 2004
BİTİŞ TARİHİ: 30 Haziran 2004
+ Ajandama Ekle

b>YTÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi’nin, Temel Sanat Atölyesi ve Sanat ve Tasarım Yüksek Lisans Programı öğrencilerinin gerçekleştirdikleri projeler 21 Haziran 2004 tarihinden itibaren Dolmabahçe G-Mall’da sergileniyor.

1998 yılından bu yana eğitim vermekte olan YTÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi’nin, Temel Sanat Atölyesi ve Sanat ve Tasarım Yüksek Lisans Programı öğrencilerinin gerçekleştirdikleri projeler 21 Haziran 2004 tarihinden itibaren Dolmabahçe, G-Mall Kültür Sanat ve Alışveriş Merkezi’nde* sergileniyor.

YTÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi’nde İletişim Tasarımı, Bileşik Sanatlar, Fotoğraf ve Video, Sanat Yönetimi, Modern Dans, Müzik Toplulukları ve Duysal Tasarım programlarında eğitim veriliyor. Bu programlardan tüm öğrencilerin birinci sınıfta birlikte devam ettiği, İnci Eviner yürütücülüğündeki Temel Tasarım Atölyesi, sanatlar arası etkileşimi, sanat, teknoloji ve bilime uzanan bir alana taşımayı amaçlayan bir ders.

Ders kapsamında ele alınan kavramların uygulamalarını bu sergide, öğrenciler izleyici ile paylaşıyorlar. Sergide ayrıca fakültenin, farklı alanlardan öğrenci kabul ettiği Sanat ve Tasarım Yüksek Lisans Programı’da sürdürülen Atölye Çalışması dersi sonucunda uygulanan projeler yer alıyor.
Performans, fotoğraf, video, ses enstalasyonları, görsel uygulama ve entalasyonların yer alacağı sergi 30 Haziran’a kadar izlenebilir.

BİLGİ İÇİN
Telefon: 0212 259 70 70 / 2525
E-posta: artakalan2004@yahoo.com

* G-Mall, Kültür Sanat ve Alışveriş Merkezi, Küçükçiftlik Parkı Lunapark Yanı, Dolmabahçe / Telefon: 0212 296 08 76

http://www.yapi.com.tr/etkinlikler/ytuden-art-a-kalan-sergi_13664.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!