Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

2008 Yaz Olimpiyatları’nın Asansör ve Yürüyen Merdivenleri Schindler’den

Pekin’de gerçekleşecek 2008 Yaz Olimpiyatları’nda kullanılacak 100 asansör ve yürüyen merdiven Schindler etiketini taşıyacak.

yapi.com.tr
2008 Yaz Olimpiyatları’nın Asansör ve Yürüyen Merdivenleri Schindler’den

b>Pekin’de gerçekleşecek 2008 Yaz Olimpiyatları’nda kullanılacak 100 asansör ve yürüyen merdiven Schindler etiketini taşıyacak.

National Stadium alanına izleyicileri taşımak için 16 yürüyen merdiven ve 29 asansör inşa ediliyor. Kapalı otopark için de 71 adet ayrı asansör ve yürüyen merdiven kurulumu yapılacak. İsviçreli ünlü mimarlar Herzog ve Meuron tarafından tasarlanan National Stadium, 100 bin kişiyi aynı anda ağırlayabilme kapasitesine sahip.

Pekin Olimpiyatları’nın organizasyon kurulu Schindler markasının seçilme nedenini kuruma duyulan güven, ISO 9001 kalite onay belgesi ve CE belgesi ile hizmet vermesi olarak açıkladı.

Schindler, Olympic Park’a olan trafik akışının daha rahat ve düzenli olabilmesi için, ilgili metro bağlantılarına ve Olympic Park’ın otoparkına 67 yürüyen merdiven ve 33 asansör tesis ediliyor. Pekin’in kuzeyinde yer alan olimpiyat alanı içinde 14 stadyum, Olimpiyat Köyü, basın merkezi, birçok spor ve sergi merkezi ile geniş yeşil alanlar olacak.

Şimdiden Pekin’in belli başlı noktalarından biri haline gelen National Stadium ve çevresindeki park, olimpiyatlardan sonra büyük bir konferans ve sergi alanı olarak hizmet vermeye devam edecek.

Schindler Çin’de bir çok önemli projeye imza atıyor. ICC Kulesi, 490 metre ile Hong Kong'un en yüksek binası, Pekin’in en yüksek binası olacak Dünya Ticaret Merkezi, Amerikan Elçiliği ve 450 metre ile Nanjing'deki Greenland Kulesi Schindler asansörlerini kullanacak önemli noktalardan bir kaçı.

www.schindler.com

http://www.yapi.com.tr/haberler/2008-yaz-olimpiyatlarinin-asansor-ve-yuruyen-merdivenleri-schindlerden_60228.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!