Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

21 Projede İnşaat Çalışması Devam Ediyor

İller Bankası Adana Bölge Müdürü Mustafa Akgün, 21 ayrı projede yatırımların devam ettiğini söyledi. Akgün, projelerin büyük bir kısmının içme suyu

Zamanb>İller Bankası Adana Bölge Müdürü Mustafa Akgün, 21 ayrı projede yatırımların devam ettiğini söyledi. Akgün, projelerin büyük bir kısmının içme suyu projeleri olduğunu kaydetti.

İller Bankası Bölge Müdürü Mustafa Akgün, 2003 yılı içinde devam etmekte olan içmesuyu, kanalizasyon ve altyapı projeleri hakkında bilgi verdi. Akgün, 21 projenin inşaatının devam ettiğine dikkat çekerek, bu projeler arasında Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin kanalizasyon projesi, Kürkçüler Belediyesi, Hatay–Samandağ, Mersin–Erdemli ve Mezitli Belediyesi’nin içme suyu projelerinin inşaatlarının olduğunu vurguladı. Yine bölgede teknik eleman yetersizliği içinde bulunan 215 belediyeye teknik alt yapı desteği temin ettiklerini kaydeden Akgün, “Teknik altyapı desteklerimiz sürekli devam ediyor. Bizim bu çalışmalarımız belediyelerin yapması gereken ancak yeterli mühendis ve teknisyen çalıştıramayan belediyeler içindir. Belediyelerin nüfus başına 5 milyon liralık devlet desteği almaları bizim sağladığımız imkanlar ve teknik desteğin dışında bir kaynaktır.” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/21-projede-insaat-calismasi-devam-ediyor_5712.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!