Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ABD Büyükelçiliği, Irak'taki Askeri İhaleler Konusunda Türk Firmaları Seminerlerle Bilgilendirilecek

ABD Kara Kuvvetleri Komutanlığı, ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı ve ABD Askeri Sözleşme Komutanlığınca Türkiye Müteahhitler Birliğinin desteğiyle verilecek sözleşme eğitim seminerleri, 16-17 Ekim günlerinde Ankara'da, 19-20 Ekim günlerinde de İstanbul'da düzenlenecek.

Dünya GazetesiABD'nin Irak'taki askeri ihalelerinin sözleşme prosüdürü ve şartları hakkında Türk firmaları bilgilendirilecek.

ABD Kara Kuvvetleri Komutanlığı, ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı ve ABD Askeri Sözleşme Komutanlığı'nca Türkiye Müteahhitler Birliği'nin desteğiyle verilecek sözleşme eğitim seminerleri, 16-17 Ekim günlerinde Ankara'da, 19-20 Ekim günlerinde de İstanbul'da düzenlenecek.

ABD Ankara Büyükelçiliğinden yapılan açıklamada, seminerlerin özellikle ABD Sözleşme Komutanlığı ve ABD Hava Kuvvetleri tarafından Irak'ta sunulacak iş olanaklarıyla ilgili olmakla birlikte, benzer ihalelerde daima benzer kayıt ve dökümanlar gerektiğinden, tüm Amerikan devlet ihalalerine katılım için gereken bilgileri vereceği vurgulandı.

Belirtilen tarihlerde Ankara'da Hilton, İstanbul'da Conrad otellerinde düzenlenecek seminerlere katılmak isteyenlerin www.tmb.org.tr ya da www.csturkey.com web adreslerinden ayrıntılı bilgi edinebileceği belirtildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/abd-buyukelciligi-iraktaki-askeri-ihaleler-konusunda-turk-firmalari-seminerlerle-bilgilendirilecek_48772.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!