Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

AGİD'in Yeni Yönetimi Belirlendi

Yeni yönetim kurulunun yaptığı seçim sonucunda, Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Türk Philips Aydınlatma Yürütme Komitesi Başkanı Özkan Şengil getirildi.

yapi.com.trb>Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği'nin (AGİD), 26 Şubat 2007 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurulu'nda seçilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı. Yeni yönetim kurulunun yaptığı seçim sonucunda, Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Türk Philips Aydınlatma Yürütme Komitesi Başkanı Özkan Şengil getirildi.

AGİD'den yapılan açıklamaya göre yeni yönetim kurulu, derneği aydınlatma sanayicileri için bir çekim merkezi haline dönüştürmek amacıyla derneğin vizyonu ve misyonu doğrultusunda çalışmalar yürütecek. Buna göre derneğin yeni yönetimi; sektörde kimlik bilinci yaratmak, sektör içindeki temsilciler arasında bireysel ve kolektif ilişkiler geliştirmek, ortak çabalar ve anlaşmalar vasıtasıyla kurumsal/akademik ilişkileri artırmak için çalışacak.

Dernek, uluslararası standartlara uyum sürecinin tamamlanması için çalışarak Türk üreticilerin uluslararası piyasada temsil edilmelerini sağlayacak. Tüketici haklarını korumak için azami gayret gösterecek olan Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği, önümüzdeki 3 yıl çalışmalarını aynı yönetim kurulu ile sürdürecek.

Yeni yönetimin ilk toplantısında belirlenen görev dağılımına göre; EEC Elektronik Teknik Müdürü Kevork Benlioğlu Başkan Vekili, Lider Aydınlatma'dan Ekrem Akkuş Muhasip Üye, Osram'dan Serkan Özkök ve Stilas Aydınlatma'dan Mustafa Subaşı Yönetim Kuruluğu Üyeliği görevlerine getirildi. Denetim kurulu üyeleri ise Lamp 83 Aydınlatma'dan Cenk Ceyişakar, Demribağ Aydınlatma'dan Hüseyin Demirbağ ve İkizler Aydınlatma'dan Muharrem Akın olarak belirlendi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/agidin-yeni-yonetimi-belirlendi_53221.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!