Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

AKG Gazbeton Bursa ve Balıkesir' de Seminer Verdi

AKG Gazbeton'un tanıtım faaliyetleri kapsamında sürdürdüğü, tüketiciyi ve yapı profesyonellerini bilgilendirmeyi ve bilinçlendirmeyi amaçlayan, se

AKG Gazbeton
1 AKG Gazbeton Bursa ve Balıkesir' de Seminer Verdi

b>AKG Gazbeton'un tanıtım faaliyetleri kapsamında sürdürdüğü, tüketiciyi ve yapı profesyonellerini bilgilendirmeyi ve bilinçlendirmeyi amaçlayan, seminerlerine Balıkesir ve Bursa'da devam edildi.

Balıkesir ve Bursa'da 7-8 Nisan tarihlerinde düzenlenen seminerlerde; Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Şube Müdürleri, yapı denetim firmaları, mühendislik-mimarlık büroları temsilcileri, inşaat firmaları, ilgili oda başkanları ve konut kooperatifleri yönetim kurulu üyelerinin yanısıra AKG Gazbeton yöneticileri ve yetkili satıcılar hazır bulundu.

Seminerin açılış konuşmasını yapan AKG Gazbeton Genel Müdür Yardımcısı Ali Şükrü Kahyaoğlu "1996 da kurulmuş ve lokomotifimiz olan Kırıkkale fabrikamız 550.000 m3 üretim kapasitesi ile dünyanın en büyük gazbeton tesisi olma özelliğini korumaktadır. Bugün AKG Gazbeton toplam 825.000 m3 üretim kapasitesi ve %42'lik pazar payı ile ülkemizde sektörünün lideri konumundadır. AKG Gazbeton yalnız Türkiye'de değil, 1998 yılından itibaren sınırlarını aşarak Fransa başta olmak üzere, Yunanistan, Bulgaristan ve Eski Sovyet Cumhuriyeti ülkelerinde de ciddi bir oyuncu haline gelmiştir." dedi. Kahyaoğlu konuşmasında gazbeton ürününün kalitesini üretim tesislerinin ilk hayata geçirilişinden beri geliştirilmekte ve kalite seviyesinin her geçen gün arttırılmakta olduğunu vurguladı. Artan ihracatın da bunun dolaylı bir sonucu olduğunu belirten Kahyaoğlu, gazbeton çalışanlarına, müşterilerine, bayilerine ve ustalarına eğitim seminerleri düzenlediklerini ifade ederek, uygulama ve satış sonrası destek hizmetleriyle, sektörde her zaman önde gelen çağdaş firma kimliğini koruyacaklarını belirtti.

AKG Gazbeton , gazbetonun özelliklerinin, faydalarının ve uygulama örneklerinin kapsamlı olarak sunulduğu seminerler dizisine Mayıs ayında da devam edecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akg-gazbeton-bursa-ve-balikesir-de-seminer-verdi_10795.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • yüzde 42 lik pazar payı? Bu pazarın gerisini nuh ve ytong mu paylaşıyor yani? YTONG'un bu konuda haklı olarak en iyisi olduğunu düşünüyorum. YTONG daha hafiftir. Tanede 2 kg akg'ye göre hafif. Böylece daha iyi ısı yalıtımı sağlıyor. Ben YTONG'dan şaşmam. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!