Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

AKG Gazbeton Ukrayna Fuarı' nda

Yurtdışı pazarını geliştirmeyi amaçlayan AKG Gazbeton, 24-28 Mart tarihleri arasında Ukrayna'nın Kiev kentinde 14.sü gerçekleştirilen "Building &

AKG Gazbeton
AKG Gazbeton Ukrayna Fuarı' nda

b>Yurtdışı pazarını geliştirmeyi amaçlayan AKG Gazbeton, 24-28 Mart tarihleri arasında Ukrayna'nın Kiev kentinde 14.sü gerçekleştirilen "Building & Architecture 2004 " Fuarına katıldı.

AKG Yalıtım ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Görevli Üyesi Levent Akgerman yaptığı açıklamada, hedeflerinin süreklilik arzeden bir pazar oluşturarak, AKG Grubu'nu Ukrayna'ya ihracat yapan ülkeler arasında önemli bir yere getirmek ve 2004 yılında toplam gazbeton ihracatını önceki yıla oranla ikiye katlamak olduğunu belirtti. Akgerman, gazbetonun Ukrayna ve çevresinde yeni tanınan bir ürün olduğunu, ihracat aşamaları ve satış yöntemlerinin geliştirileceğini vurgulayarak, fuar süresince gerek distribütörlerin, gerekse inşaat yatırımcılarının ürüne olan talebinin büyük olduğunu sözlerine ekledi. Akgerman, ayrıca fuarda AKG Grubu'na bağlı Çimstone'un doğal kompoze taşlarının da sergilendiğini ve yoğun ilgi gördüğünü söyledi.


AKG Gazbeton, ihracat yaptığı ülkelerin sayısını çoğaltmayı ve yeni bağlantılar geliştirmek amacıyla fuar katılımlarının sayısını artırmayı ve gazbeton sektöründe yurt içindeki liderliğini yurtdışına taşımayı hedefliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/akg-gazbeton-ukrayna-fuari-nda_10431.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!