Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Akyürek Elmas Mimarlık Erkul Binalarını Tamamladı

Türkiye nin en hızlı gelişen Kozmetik Firmalarından olan Erkul’un Avcılar da 36.000 m2 lik modern ofis ve üretim binası tamamlandı. Erkul Koz

yapitr/Murat UYMUŞLAR
Akyürek Elmas Mimarlık Erkul Binalarını Tamamladı

b>Türkiye nin en hızlı gelişen Kozmetik Firmalarından olan Erkul’un Avcılar da 36.000 m2 lik modern ofis ve üretim binası tamamlandı.
Erkul Kozmetik, Avcılarda Zorlu Holding Merkezine komşu olan arsasında yeni binasının projelendirilmesi işini, davetli bir proje yarışması sonucu seçtiği Akyürek-Elmas Mimarlığa vermişti.

Ofis binası yapıyı tanıtıcı yönü gözönünde tutularak ana yol tarafına yerleştirilmiş, idari giriş bu yoldan sağlanmıştır. Ofis giriş mekanını zenginleştirecek bir açıda, mevcut yeşil ve düzenlenecek peyzaja bakacak şekilde yerleştirilmiştir.

Üçgen ofis kütlesinin çeperinde bürolar yer alırken, orta kısım atrium olarak boş bırakılmış ve bir iç bahçe yaratılmıştır. Bu orta alan hem çalışanlara hem de ziyaretçilere aydınlık, zengin bir mekan olarak sunulurken tanıtım-showroom ve toplantılar için gereken alanı sağlamaktadır.

Erkul Kozmetik de konvansiyonel dışı zenginlikte ve perspektif veren mekanlar ükgen ve dairesel formların ortak bir geometriye oturtulması ile elde edilmiştir. İç bahçe, galeriler, dairesel merdiven ve ortasındaki şeffaf asansör ofis içindeki dolaşımı çalışanlar ve misafirler için özel bir deneyim haline getirmektedir.Es Ecza Deposu Lüleburgaz ve Trabzon

Hedef Holding' in Trabzon ve Lüleburgaz'da yaptırdığı Es Ecza depo ve ofis binaları tamamlanarak 2004 yazında hizmete girdi. 2,000 m2 lik binalar İlaç firmaları ile Eczaneler arasındaki mal akışını en hızlı şekilde sağlamayı amaçlamaktadır. İlk üç aksta ofis, servis ve sevkiyat alanları, arka bölümde mal giriş, depo ve paketleme bölümleri bulunmaktadır.

DEVAM EDEN PROJELER

Devrim Matbaacılık

Çorlu da yeni tesisine geçmeye hazırlanan Devrim Matbaacılığın Ofis, giriş ve yardımcı tesislerinin tasarımına Mart ayında başlandı. Binaların bu yıl içersinde tamamlanması planlanıyor.

Dayvak (Türktıpsan) Serum Fabrikası

Projeleri hazırlanan Türkiye'nin en modern Serum üretim tesisin inşaatı Ankara Akyurt’ta devam etmekte. Vona-Sönmez tarafından taahhütü yapılan tesisler 2004 yılı sonuna kadar tamamlanacak.

Serum Fabrikası çelik işleri tamamlanmış olup, cephe ve çatı kaplamaları da tamamlanmak üzeredir. Hijyenik açıdan 1000-100.000 klas arası mekanların bulunduğu iç bölümler sonbaharda tamamlanacak.


Seayou – Bodrum

Bodrum Kadıkalesinde projesi yapılan devretatil evlerinin inşaatı başlıyor.
www.seayou.com.tr
ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/akyurek-elmas-mimarlik-erkul-binalarini-tamamladi_17963.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!