Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Alarko Carrier, ISK-Sodex İstanbul 2019’da

Alarko Carrier, ISK-Sodex İstanbul 2019 kapsamında ısıtma, soğutma ve su basınçlandırma sistemlerindeki yenilikçi ürünlerini sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

yapi.com.tr
Alarko Carrier, ISK-Sodex İstanbul 2019’da

İklimlendirme sektörü markası Alarko Carrier, 2-5 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ISK-Sodex İstanbul 2019 Fuarı’nda geniş ürün gamını sergileyecek.

Fuarda Toshiba’nın düşük enerji tüketimiyle optimum konforu bir araya getiren yeni Seiya klimaları ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Klima kumandasının yanı sıra akıllı telefon veya tablet üzerinden de kontrol edilebilen akıllı klima Toshiba Seiya, yeni R32 soğutucu akışkan ile çalışıyor ve çevreyi koruyor.

Alarko Carrier’ın ISK-Sodex kapsamında sergileyeceği bir diğer ürün, Toshiba SHRM-e olacak. Toshiba SHRM-e küresel iklim değişikliğinin tüm dünyada büyük önem kazandığı bu dönemde enerji verimliliği ile öne çıkıyor. 3 borulu VRF sistemi olan Toshiba SHRM-e, ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını aynı anda karşılayabiliyor. Üstelik ısıtma ve soğutma yapan iç üniteler arasında enerji transferi yapabilen sistem bu sayede yüksek verimlilik sağlıyor.

Fuarda yer alacak yeni AquaForce® Vision KAV/P (ZE) serisinde de GWP (Global Warning Potencial–Küresel Isınma Potansiyeli) değeri 1’in altında olan yeni nesil soğutucu akışkanlardan R1234ze soğutucu akışkanı kullanılıyor. -20°C ila 55°C gibi farklı dış hava sıcaklıkları ve negatif su sıcaklıklarında çalışabilen AquaForce® Vision 30KAV/P (ZE), yüksek seviyelerde enerji verimliliği sunarken, üst düzey ofis binalarından sağlık tesislerine, veri merkezlerinden endüstriyel projelere kadar her türlü uygulamada zorlu beklentileri karşılıyor.

Tam Otomasyonlu Klima Santrali de fuarda sektör profesyonelleriyle buluşacak. Tam Otomasyonlu Klima Santralleri, standart klima santrallerinin otomasyonlu seçilmesinin yanı sıra terzi usulü denilen esnek klima santralleri için de otomasyonlu hale getirilebiliyor. Tüm olasılıklar ve algoritmalar önceden çalışılmış olarak seçim programının içine gömülüyor. Üretim aşamasında, tüm santraller sahada montaja hazır olacak şekilde birleştirilip fabrika simülasyon testleri yapılıyor. Böylelikle Alarko Carrier, müşteriye test edilmiş ve montajında hata olmayan tak-çalıştır tam otomasyonlu klima santrali sunmuş oluyor.

Alarko, fuarda yeni geliştirilen yüksek kapasiteli ve tasarruflu ALDP S/F serisi hidroforlarını da sergileyecek. Kompakt yapıdaki hidroforlar; içme, kullanma, sulama ve proses sularının sürekli ve istenen seviyede tutulmasında ekonomik ve güvenilir çözümler olarak öne çıkıyor. Serideki hidroforlar hastane, okul, sera, çitlik, otel, tatil köyü, iş merkezi, villa ve apartman gibi farklı yapılarda kullanılabiliyor.

Alarko Carrier standında ayrıca, yoğuşmalı kombiler, duvar ve yeni geliştirilen yer tipi yoğuşmalı kazanlar, sirkülasyon pompaları, santrifüj pompalar, kirli ve temiz sular için dalgıç pompalar, panel radyatörler, ısı payölçerler gibi farklı ürün gruplarına da yer verecek.

Bu yıl fuarda birçok inovatif ürünü sergileyeceklerini belirten Alarko Carrier Genel Müdürü Cem Akan, “Soğutucu akışkanların çevreye olan zararlı etkilerinin azaltılmasına yönelik pek çok çalışmayı takip ediyor, soğutma gruplarında çevreye dost soğutucu akışkanların kullanılmasına büyük önem veriyoruz. Bu yıl da fuarda bu ürün gruplarına dikkat çekmek için, küresel ısınmaya etkisi çok düşük olan, çevreci ürünlerimizi sergilemeyi tercih ettik. Uluslararası sektör profesyonellerini bir araya getiren ISK-Sodex’te yüksek verimlilik sağlayan yenilikçi ürünlerimizin büyük ilgi göreceğine yürekten inanıyoruz” diye bilgi veriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/alarko-carrier-isk-sodex-istanbul-2019da_175181.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Dyson Airblade™ 9kJ

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!