Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Dernek Kuruyor

Perakendeciler, tüketiciler ve sektörel çözüm ortakları ile birlikte perakende sektörünün sağlıklı gelişimine mevcut kuruluşlarla işbirliği halinde sorumlu liderlik yapmak misyonuyla yola çıkan alışveriş merkezi yatırımcıları, dernekleşiyor. Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) kurucu üyelerinin temsilcilerinin de katıldığı basın

yapi.com.tr
Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Dernek Kuruyor

Perakendeciler, tüketiciler ve sektörel çözüm ortakları ile birlikte perakende sektörünün sağlıklı gelişimine mevcut kuruluşlarla işbirliği halinde sorumlu liderlik yapmak misyonuyla yola çıkan alışveriş merkezi yatırımcıları, dernekleşiyor. Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) kurucu üyelerinin temsilcilerinin de katıldığı basın toplantısında Girişim Komitesi Başkanı Hakan Kodal, derneğin vizyon, misyon, amaç ve hedeflerini anlattı.

Toplantıda, organize perakende sektöründe birlik, beraberlik içerisinde hem yapısal sorunların, hem de kriz dönemlerinin daha rahat aşılabileceği mesajı verildi. 20 yıldan bugüne kadar yatırımı tamamlanıp hizmete açılan ve sayısı 200’ü aşan AVM’lerin toplam yatırımının 30 milyar Dolar'a ulaştığı belirtildi. Diğer projelerin de gerçekleştirilmesiyle, AVM sayısının 350’ye, yatırım toplamının da 50 milyar Dolar'a ulaşacağı ifade edildi. Ayrıca bugüne kadar yaratılan istihdamla 300 bin kişiye çalışma imkanının sağlandığı, çekirdek aile olarak değerlendirildiğinde de AVM’lerdeki her gelişmenin yaklaşık 1,4 milyon kişiyi yakından ilgilendirmekte olduğu vurgulandı.

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) Kurucu Üyeleri

Acteeum, CENOR Group, Corio, Dati Yatırım, Doğuş-GE, ECE, Eroğlu Yapı, EİS Eczacıbaşı İS Yatırımlar,  İş GYO, Krea, Metro Asset Mngt, Multi TurkMall, Taurus, Redevco, Tepe Emlak

Vizyon

Alışveriş Merkezleri’ nin, Tüketicilere keyifli alışveriş imkanı veren, Perakendecilere katma değer yaratan, kent ile bütünleşen ve dünya standartlarında mekanlar olmasını sağlamak.

Misyon

Bu vizyon kapsamında,Perakendeciler, Tüketiciler ve Sektörel çözüm ortakları ile birlikte  Perakende Sektörünün sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak.

TÜMÜNÜ GÖSTERSONRAKİ SAYFA HABERİN DEVAMI:   1  |   2
http://www.yapi.com.tr/haberler/alisveris-merkezi-yatirimcilari-dernek-kuruyor_64868.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!