Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Alman Thyseen Polymer’in Bayi Atağı Devam Ediyor

Avrupa'nın en büyük uPVC profil üreticilerinden Alman Thyseen Polymer firması Türkiye'de 2003 yılında bayi ağını genişletmek istiyor. Thysee

PVC Market
Alman Thyseen Polymer’in Bayi Atağı Devam Ediyor

b>Avrupa'nın en büyük uPVC profil üreticilerinden Alman Thyseen Polymer firması Türkiye'de 2003 yılında bayi ağını genişletmek istiyor.

Thyseen Polymer Avrupa'nın en büyük holdinglerinden ThyseenKrupp AG'nin bünyesinde bulunuyor. Hatko Şirketler Grubu bünyesinde bulunan, Hatek AŞ ise Thyseen Polymer'in Türkiye ve Orta Asya temsilciliğini yapıyor.
Sektördeki yeri ve kalitesi herkes tarafından takdirle karşılanan, Thyseen profillerinin standart pencere profili dışında geniş açıklıklar için sürme profilleri ürettiğini, panjur sistemlerinin sineklikle entegre olabildiğini, Thyseen kış bahçesi sistemlerinde ise fevkalade fonksiyonel ve pratik bir çözüm ortaya koyduklarını belirten Hatek AŞ Genel Müdürü Ali Acar, sıradan olmayan ürünleri piyasaya arz ettiklerini söyledi.

Thyseen profil sistemlerinde kasa genişliği 60 mm'lik standart pencere profilleri dışında 64 mm, 71 mm, 76 mm'lik profillerin olduğunu söyleyen Acar, kırmızı, mavi, yeşil, sarı, ana renkler dışında değişik ahşap desenli olarak profillerin de bulunduğunu söyledi. Profil sistemlerinde K: 1,1 - 1,5 W / m2K, pancur sistemlerinde K. 0,6W / m2K ısı yalıtım değerini sağladıklarını beyan eden Acar, panjur sisteminin sineklik sistemiyle entegre olarak uygulanmasının mümkün olduğunu söyledi. 6500 mm x 2500 mm ebatlarındaki sürme sistemlerini rahatlıkla çalıştırdıklarım söyleyen Acar, katlanır kapı, paralel sürme, patio sürme ve loggia sürme sistemlerinin de programlarında olduğunu söyledi.

Türkiye'de hizmet ve kaliteye önem veren üretici firmalarla çalışmak için yeni bir organizasyona girdiklerini belirten Hatek AŞ Genel Müdürü Ali Acar hedeflerinin çok bayi ile çalışmak olmadığını bu konuda ve seçici davranacaklarını söyledi. Yerli yabancı birçok profili işleyen üretici firmalardan kalite ve hizmeti öne çıkaranların kazanacaklarını belirten Acar, hedeflerinin bu firmaları Thyseen'le daha iyi kazanmalarının önünü açmak olduğunu söyledi. Üretici bayi için malzemenin kalitesi, fiyatı ve detayları yanında malzemeyi istediği zaman bulabilmesinin daha önemli olduğunu söyleyen Acar, bu ihtiyacı ek profilleriyle birlikte karşılayacak depo sistemini kurduklarını söyledi. Kalite malzemenin, kalite üretimle her zaman satabileceğini öne süren Acar, 2003 yılından umutlu olduklarını sözlerine ekledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/alman-thyseen-polymerin-bayi-atagi-devam-ediyor_5473.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!