Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Anel Elektrik, Saudi BTAT ile Şirket Kuracak

Anel Elektrik, Suudi Arabistan'ın inşaat gruplarından Saudi Bin Ladin Grup'un ilişkili şirketlerinden BT Applied Technology ("BTAT") ile şirket kurmak üzere hissedarlık anlaşması imzaladı.

Dünya Gazetesi
Anel Elektrik, Saudi BTAT ile Şirket Kuracak

Anel Elektrik, Suudi Arabistan'ın inşaat gruplarından Saudi Bin Ladin Grup'un ilişkili şirketlerinden BT Applied Technology ("BTAT") ile şirket kurmak üzere hissedarlık anlaşması imzaladı. Şirketin, Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı özel durum açıklamasında, Suudi Arabistan'da BTAT ve Saudi Bin Ladin Grup (SBG) ile çalışacağı ve SBG'nin elektrik-mekanik işlerini yürüteceği belirtilerek şunlar kaydedildi;

"Şirketimiz ("Anel Elektrik"), Suudi Arabistan'ın inşaat gruplarından Saudi Bin Ladin Grup'un ilişkili şirketlerinden BT Applied Technology ("BTAT") ile şirket kurmak üzere hissedarlık anlaşması imzalamıştır. Söz konusu anlaşma uyarınca, Şirketimiz, Suudi Arabistan'da münhasıran BTAT ve Saudi Bin Ladin Grup ("SBG") ile çalışacak ve SBG'nin elektrik-mekanik işlerini yürütecektir. 

Söz konusu anlaşma uyarınca, Suudi Arabistan'da kurulacak ve başlangıç sermayesi 1.000.000 riyal olacak şirkette, Anel Elektrik %35, BTAT %65 oranında pay sahibi olacaktır. Söz konusu şirket, Suudi Arabistan'da başta yeni yapılacak Cidde Kral Abdülaziz Uluslar arası Havalimanı'nın elektrik-mekanik işleri olmak üzere Suudi Arabistan'da Elektrik ve Mekanik taahhüt alanında faaliyet gösterecektir."

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/anel-elektrik-saudi-btat-ile-sirket-kuracak_80713.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!