Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Assan Panel, Irak Build Fuarı’na Katıldı

Iraq Build Fuarı’na katılarak büyük bir yatırım potansiyeli taşıyan Irak pazarına yakından temas etme fırsatı yakaladıklarını söyleyen Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar “Irak, ülkemiz inşaat sektörü için önemli fırsatlar sunuyor” dedi.

yapi.com.tr
Assan Panel, Irak Build Fuarı’na Katıldı

Kibar Holding’in grup şirketlerinden, sandviç panel sektörü kuruluşu Assan Panel, Bağdat’ta düzenlenen Iraq Build Fuarı’na katıldı. 11-14 Haziran tarihlerinde düzenlenen fuara, 29 ülkeden 2.500 kişinin katıldı.

4 gün süren fuar boyunca çeşitli görüşmeler yaptıklarını söyleyen Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar, büyük bir yatırım potansiyeli taşıyan Irak pazarına yakından temas etme fırsatı sunan fuarın kendileri için oldukça verimli geçtiğini ifade etti. Akar, “Irak, yeniden yapılanma kapsamında okuldan hastaneye, yoldan konuta kadar pek çok alanda yatırıma açık bir ülke. Irak Planlama Bakanlığı’na göre Irak'ın yeniden yapılandırılması için ihtiyaç duyulan rakam 100 milyar dolar. Dolayısıyla Irak, sektörümüz için büyük bir potansiyel barındırıyor” diye konuştu.

Assan Panel olarak küresel bir şirket olma vizyonuyla ihracat pazarlarında daha aktif olmayı hedeflediklerini belirten Akar sözlerine şöyle devam etti: “Ortadoğu bizim için oldukça önemli bir pazar. Yurt içinde Tuzla, İskenderun ve Balıkesir’deki üç fabrikamızın ve 4 sürekli üretim hattımızın yanı sıra yurt dışında Ürdün’de tesisimiz bulunuyor. Bu tesisimizle Ortadoğu’nun en büyük sandviç panel üreticisi konumundayız.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/assan-panel-irak-build-fuarina-katildi_173534.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!