Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Autodesk’te Abonelik Devri Başlıyor!

Sayısal Grafik, AutoCAD veya diğer Autodesk yazılımlarına abone olma sistemiyle, güncel teknolojiyi sürekli izleyebilme ve yatırımları daha etkin ş

yapitr/Murat UYMUŞLAR
Autodesk’te Abonelik Devri Başlıyor!

b>Sayısal Grafik, AutoCAD veya diğer Autodesk yazılımlarına abone olma sistemiyle, güncel teknolojiyi sürekli izleyebilme ve yatırımları daha etkin şekilde değerlendirebilme şansı yaratıyor.

Autodesk Aboneliği, Autodesk yazılımlarının son sürümlerine kolayca erişmenizi sağlayan, kapsamlı bir yazılım, destek ve eğitim paketidir. Autodesk Aboneliği ile, abone olduğunuz Autodesk yazılımının son sürümüne ulaşır, zaman zaman yayınlanan yazılım eklentilerine anında erişir, Autodesk’ten direkt web tabanlı teknik destek alır, kendi-kendine eğitim araçları ile yeteneklerinizi geliştirebilir, üyelere özel abonelik web sayfalarından yazılım yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Yıllık belirli bir abonelik ücreti, yükseltme (upgrade) alımlarına göre daha avantajlı olabilirken, aynı zamanda şirketinizin bütçelemesinde de kolaylık sağlar.

Abonelik programı aşağıdakileri kapsar:

*Abonelik süresinde yayımlanan bütün yeni yazılım sürümlerine ücretsiz sahip olursunuz.

*Abone olduğunuz yazılım için yayımlanan bütün eklentilere (extensions) erişebilirsiniz.

*Autodesk’ten direkt web tabanlı teknik destek alabilirsiniz.

*e-Learning dersleri ile, yazılımlara ve eklentilere ilişkin deneyimlerinizi artırabilirsiniz.

*autodesk.com adresinde bulunan abonelik üyelerine özel “Subscription Center”a erişebilirsiniz.

*Tek kontrat numarası ile, aboneliklerinizi kolayca yönetebilir ve yenileyebilirsiniz.

*Abonelik topluluğuna özel web yayımlarından ve “weblog”larından yararlanabilirsiniz.

*Autodesk Beta programlarına dahil olabilirsiniz.

*Yıllık abonelik bedeli belli olduğundan, bütçelemeniz kolaylaşır, sürpriz yükseltme bütçesiyle karşılaşmazsınız.

Eklentiler (extensions), bazı Autodesk yazılımlarına eklenen modüler zenginleştirmelerdir. Yazılıma yeni işlevler ekler, tamamen uyumlu olarak çalışır ve kolay öğrenilebilirler. Eklentiler, sadece Autodesk Abonelik programına dahil olan kullanıcılar içindir. Abonelik Merkezi (Subscription Center) aracılığıyla yüklenirler.

Kurulum Web Desteği ile kullanıcılar, yazılım kurulumuna ilişkin teknik sorularını, etkileşimli bir Web arayüzü aracılığıyla (Support Request system) Autodesk destek personeline iletebilir. Sorular, Web ve e-posta aracılığıyla yanıtlanır. Web sitesinden aynı zamanda, işletme tarafından iletilen tüm soruların ve Autodesk tarafından verilen tüm yanıtların listelerine ulaşılabilir.

e-Learning, Autodesk yazılımları için sunulan etkileşimli kendi-kendine öğrenim dersleridir. Her abone, kontratlarında yer alan yazılımlar için yayımlanan e-Learning derslerine Abonelik Merkezi (Subscription Center) aracılığıyla erişebilir. Dersler 15-30 dakika sürelidir ve ürün katalogları şeklinde organize edilmişlerdir. Her katalog, 15-20 ders içerir ve yeni dersler, periyodik olarak eklenir.

Abonelik Merkezi (Subscription Center), parola ile erişilebilen web tabanlı bir uygulamadır. Üyeler, abonelik programı ile sunulanlara bu merkez aracılığıyla erişir, yüklemeleri bu merkezden yapar. Kontrat bilgileri, abonelik kapsam raporları gibi Abonelik Yönetimi ile ilgili işler de bu merkez aracılığıyla gerçekleştirilir.http://www.yapi.com.tr/haberler/autodeskte-abonelik-devri-basliyor_21160.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!