Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Avrupa'nın İlk Baca Marketi İstanbul'da Açılıyor

Enerji koruma, çevre temizliği ve insan sağlığı açılarından taşıdığı önem nedeniyle Avrupa'da başlıbaşına bir sektör olarak ele alınan baca konusu,

Bacamarket
1


b>Enerji koruma, çevre temizliği ve insan sağlığı açılarından taşıdığı önem nedeniyle Avrupa'da başlıbaşına bir sektör olarak ele alınan baca konusu, Türkiye'de de hakettiği öneme kavuşuyor.

Bacamarket Baca Ekipmanları ve Isı Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından merkezi Karaköy Necatibey Caddesi'nde kurulan Bacamarket, Türkiye'de önemli bir açığı kapatmanın yanı sıra, Avrupa için de bir örnek oluşturuyor.

Baca yapım, bakım ve onarım hizmetlerinin de verileceği Bacamarket'te; baca klapelerinden baca filtre ve susturucularına, baca fanlarından baca gazı ölçüm ve analiz cihazlarına, baca ve kazan temizleme cihazlarından baca kameralarına kadar her türlü baca sistem ve ekipmanı yer alıyor.

Wöhler, Raab, Exhausto ve Kutzner Weber gibi, her biri konularında dünya ölçeğinde otorite olan üreticilerin Türkiye temsilcisi olan Bacamarket, ürün çeşitliliğine ve kaliteye özel önem veriyor.

Bacamarket, baca konusundaki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize kazandırma, çeşitli yayınlar ve seminerler ile kamuoyunda bacanın önemi konusunda bilinç oluşturma misyonunu da üstleniyor.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/avrupanin-ilk-baca-marketi-istanbulda-aciliyor_5256.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • baca temizleme aleti almak istiyorum ceşitleri ve fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilir miyim.tel :05555619661 YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!