Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Aygaz Yurtdışında Büyüyecek

Aygaz, 2005 yılında yurtdışında yeni bir ülkeye yatırım yaparak, uzun vadede Avrupa’da büyümeyi hedefliyor. Aygaz Genel Müdürü Mehmet Ali Ne

NTV-MSNBCb>Aygaz, 2005 yılında yurtdışında yeni bir ülkeye yatırım yaparak, uzun vadede Avrupa’da büyümeyi hedefliyor.

Aygaz Genel Müdürü Mehmet Ali Neyzi, 2005 yılında yurtdışında yeni bir ülkeye gitmeyi planladıklarını belirterek, “Uzun vadede hedefimiz Avrupa” dedi. Neyzi, Aygaz tarafından düzenlen yeni yıl kutlamaları sırasında yaptığı konuşmada, son birkaç yıldır sektörün sıkıntı içinde olduğunu belirterek, buna rağmen 2004’ü iyi bir neticeyle bitirdiklerini kaydetti. Sektördeki pazar paylarını bu yıl yüzde 34’den yüzde 35’e çıkardıklarını ifade eden Neyzi, “Bu sene ciro bazında milyar Euro’yu aşacağız” dedi.

LPG yasa tasarısına da değinen Neyzi, tasarı konusunda karamsar olmadıklarını kaydederek, “Birçok madde yönetmeliklerde zaten vardı. Uygulaması zordu. Bizegöre devlet bu konuda ciddi bir gayret içinde. AB’ye gireceksek zaten bunu yapmaya mecburuz. Bu kanunun çok faydalı olacağını düşünüyorum.” diye konuştu.

Neyzi, fiyat serbestliği nedeniyle kısa vadede fiyatların düşmesini beklemediklerini belirterek, “Esas rahatlama vergilerin düşmesiyle olacaktır” dedi.
Mehmet Ali Neyzi, Aygaz olarak 2005 yılında pazar paylarını artırmayı hedeflediklerini kaydetti. 2005’te yurtdışında yeni bir ülkeye gitmeyi de planladıklarını belirten Neyzi, “Uzun vadeli hedefimiz Avrupa” diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/aygaz-yurtdisinda-buyuyecek_21994.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!