Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

B.Çekmece Belediyesi’ne REC Onur Ödülü Verildi

Büyükçekmece Belediyesi, yaptığı çevre çalışmalarıyla atık yönetimi ve çevre politikaları gibi konularda etkin çözümler üreten ‘Bölgesel Çevre Merkezi’ (REC) tarafından ödüllendirildi.

Zaman Gazetesib>Büyükçekmece Belediyesi, yaptığı çevre çalışmalarıyla atık yönetimi ve çevre politikaları gibi konularda etkin çözümler üreten ‘Bölgesel Çevre Merkezi’ (REC) tarafından ödüllendirildi. REC Türkiye tarafından organize edilen ‘Katı Atıkları Kaynağında Ayrıştırma Projesi’ne katılan belediye, okullarda evsel atıkların kaynağından ayrıştırılarak yeniden kullanılabilir hale getirilmesi konusunda öğrencilere paneller düzenledi.

Merkezi Macaristan’ın Szentendre kasabasında bulunan REC’in Türkiye ofisi, yapılan bu çalışmaları başarılı bularak Dünya Çevre Haftası’nda Büyükçekmece Belediyesi’ni ödüllendirdi. Uluslararası bir kuruluş olan REC’in onur ödülüne layık görülen Büyükçekmece Belediyesi, Türkiye’den projeye katılan tek belediye oldu. Yapılan çalışmalar sırasında Büyükçekmece Belediyesi’ne yardım eden Büyükçekmece Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği de teşekkür sertifikası ile ödüllendirildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/b-cekmece-belediyesine-rec-onur-odulu-verildi_46175.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!