Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

BASF 'Deprem Duyarlılığı' için Destek Verdi

BASF, Türkiye Deprem Vakfı’nın (TDV) yürüttüğü 'Depreme Duyarlı Olmak' projesine destek veriyor. TDV’nin depremden korunma kültürünün ve bilincinin oluşturulmasına katkıda bulunmak amacıyla geliştirdiği görsellik ve uygulama odaklı proje kapsamında BASF, Mobil Deprem Simülasyon Eğitim Aracı için poliüretan malzeme desteği sağladı.

yapi.com.tr
BASF 'Deprem Duyarlılığı' için Destek Verdi

BASF, Türkiye Deprem Vakfı ’nın (TDV) yürüttüğü 'Depreme Duyarlı Olmak' projesine destek veriyor. TDV’nin depremden korunma kültürünün ve bilincinin oluşturulmasına katkıda bulunmak amacıyla geliştirdiği görsellik ve uygulama odaklı proje kapsamında BASF, Mobil Deprem Simülasyon Eğitim Aracı için poliüretan malzeme desteği sağladı.

Mobil Deprem Simülasyon Eğitim Aracı; ev, işyeri ve sınıf gibi mekanlarda, depremin eşya ve insanlar üzerindeki etkilerini göstermek için görsel ve uygulamalı eğitim vermek üzere tasarlandı. Ev ortamında 7.4 şiddetinde depremin simüle edildiği araç, ülkenin dört bir yanında depremi yaşatarak bilinçlendirecek. TDV Mobil Deprem Simülasyon Eğitim Aracı ile 81 ili gezerek fabrikalarda ve okullarda, deprem öncesinde evlerde ne gibi önlemler alınabileceği, deprem esnasında yapılması ve yapılmaması gerekenleri anlatacak.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/basf-deprem-duyarliligi-icin-destek-verdi_87685.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!