Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

BASF'tan Yeni Çalışanlarına 'Hoşgeldin' Etkinliği

BASF, Cognis’in satın alma işleminin tamamlanmasının ardından dünya çapındaki yeni iş arkadaşlarına 'merhaba' diyor. Cognis’in Gebze’deki fabrikasının da aralarında bulunduğu Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika’daki tesislerde 'hoşgeldin' etkinlikleri yapılıyor.

yapi.com.tr
BASF'tan Yeni Çalışanlarına 'Hoşgeldin' Etkinliği

BASF, Cognis’in satın alma işleminin tamamlanmasının ardından dünya çapındaki yeni iş arkadaşlarına 'merhaba' diyor. Cognis’in Gebze’deki  fabrikasının da aralarında bulunduğu Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika’daki tesislerde 'hoşgeldin' etkinlikleri yapılıyor.

BASF Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Hans-Ulrich Engel ve Dr. John Feldmann ve BASF Entegrasyon Müdürü Michael Heinz ile birlikte Cognis’in Düsseldorf’taki eski genel merkezinde bin 500 çalışanla bizzat bir araya gelen BASF Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Jürgen Hambrecht, ayrıca 30 farklı ülkede düzenlenen 40 'hoşgeldin' etkinliğinde video mesaj yoluyla yeni BASF çalışanlarını kutladı. Hambrecht, “Bugün, dünyanın birçok köşesinden şirketimize yeni katılan çalışanlara ‘hoşgeldin’ diyoruz. Birlikte sektörümüzün en iyi ekibini oluşturacağız ve geçmişlerimizdeki başarılarımızı arttırarak daha da kârlı şekilde büyümeyi sürdüreceğiz.” dedi.

Gebze’deki Cognis fabrikasında yapılan etkinlikte konuşan BASF Türk CEO’su Dr. Jürgen Barwich ise şunları söyledi:

“Türkiye’deki Cognis’in ekibinin BASF Türkiye ailesine katılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Cognis’in aramıza katılmasıyla birlikte BASF’in Türkiye’deki tesis sayısı altıya yükselirken ekip büyüklüğümüz ise 718 kişiye ulaştı. Daha güçlü bir takım ve altyapı ile yolumuza devam ediyoruz ve Türkiye’deki gelişimimizi sürdüreceğiz.”
 
BASF Cognis’i satın alacağını 2010 yılının Haziran ayında açıkladığında Cognis’in özsermaye satın alma fiyatı 700 milyon Avro’ydu. Net finansal borç ve emeklilik yükümlülükleriyle  birlikte satın alma işleminin toplam maliyeti 3,1 milyar Avro’yu buldu. BASF, Cognis’in satın alınmasıyla beraber, kişisel bakım içeriklerinde liderlik pozisyonuna ulaşmanın yanı sıra hem katma değerli ev bakım ürünleri hem de ilaç yardımcı maddeleri alanındaki lider konumunu güçlendirecek ve gıda sektöründe güçlü bir poziyson elde edecek. BASF, Cognis ürünlerinin bünyesine katılmasıyla birlikte, Petrokimyasal Bölümü altındaki monomer birimi ile Performans Kimyasalları ve Dispersiyonlar & Pigmentler bölümlerinin müşterilerine daha geniş ve ilgi çekici bir portföyü sunmaya başlıyor. Satın alma işlemi ile BASF’in portföyüne eklenen ürünleri, temelde yenilenebilir hammaddeler oluşturuyor. Cognis’in dünya çapında 5 bin 600 çalışanı bulunuyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/basftan-yeni-calisanlarina-hosgeldin-etkinligi_84503.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!