Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

BAU 2007 Davetiyeniz Emülzer'de

Türkiye'nin ilk yalıtım firması Emülzer, Avrupa'nın en büyük yapı sektörü buluşması BAU 2007'de Türkiyeden gelen tek su yalıtımı firması olarak yalıtım sektörünü temsil ediyor.

yapi.com.trürkiye'nin ilk yalıtım firması Emülzer, Avrupa'nın en büyük yapı sektörü buluşması BAU 2007'de Türkiyeden gelen tek su yalıtımı firması olarak yalıtım sektörünü temsil ediyor. 100 ülkeden 190 bin ziyaretçi beklenen BAU 2007'ye Türkiye'den konuk olmak isteyen mimar, mühendis, uygulamacı ve yatırımcılar 25 Euro değerindeki giriş davetiyelerini Emülzer'den ücretsiz olarak alabilecekler.

Su yalıtımı konusunda akla gelebilecek her uygulamaya hitap eden geniş ürün yelpazesi; 70 yılı aşan üretim ve uygulama deneyimi yanında 3 kıtaya ihracat gerçekleştiren Emülzer, son birkaç yıl içinde yürürlüğe koyduğu hızlı büyüme stratejisi çerçevesinde Avrupa yapı sektörünün bu büyük organizasyonuna katılıyor.Yaklaşık 100 ülkeden 190 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen fuarın ziyaretçilerinin tamamına yakını profesyonellerden oluşuyor. 17'ncisi gerçekleştirilen BAU 2007 İnşaat Malzemeleri, İnşaat ve Bina Yenileme Sistemleri Fuarı'nda Emülzer A4 salonunda 642 no'lu standta ziyaretçilerini ağırlayacak. Ziyaretçilerinin yüzde 39'u inşaat şirketlerinden, yüzde 16'sı inşaat malzemeleri satıcılarından ve yüzde 10'u da mimarlardan oluşan BAU Fuarı'na 30 bini aşkın ziyaretçi de Almanya dışından konuk oluyor.

Su yalıtımı alanında her türlü uygulamaya yönelik 70'in üzerinde ürünü bulunan Emülzer, Türkiye'de likit yalıtım teknolojisi alanındaki iddiasını uluslararası platforma da taşıyarak uluslararası pazar için seçtiği ürünlerin tanıtımını gerçekleştirecek. Emülzer'in BAU 2007'de standında yer vereceği ürünler arasında, beton birleşim yerleri için butil-kauçuk esaslı şişen bant Swell-Flex, Türkiye'de de kullanımı giderek yaygınlaşan çift komponentli bitümlü likit membran Elastokote 2K, bitümlü derz dolgu macunu Emülderz ve Emülderz Ray, Türkiye'de tek üreticisi olduğu Bitümlü Pah Bandı ve su depolarının iç yalıtımı için kullanılan çift komponentli poliüretan kaplama PU Coat-II gibi Emülzer tarafından üretilen yüksek nitelikli yalıtım ürünleri bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bau-2007-davetiyeniz-emulzerde_50369.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!