Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Beyhude Kavşağın Müşterisi Yok!

Konunun uzmanlarının bile "trafik akışına katkısı olmaz" görüşünü dile getirdiği kavşağın resmi açılış töreni, bir dizi başka açılışla birlikte yarın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak.

Cumhuriyet EGE
Beyhude Kavşağın Müşterisi Yok!

esapladıkları gibi olmadı... Kordon'a altı şeritli yol yapılacak, viyadük ve kavşaklar da trafik hız kesmeden akarken, araçların kent merkezine girişini sağlayacaktı. Önce İzmirliler denizle ilişkilerinin kesilmesine karşı çıktı, sonra yargı "Kordonyolu yapılamaz" dedi. Ancak birileri hâlâ Kordonyolu'nun yapılacağını umuyor olsa gerek, Konak'taki kavşağın tamamlanması için büyük uğraş verdi. Sonunda Konak köprülü kavşağı bitirildi ve İzmirlilerin kullanımına sunuldu.

Konunun uzmanlarının bile "trafik akışına katkısı olmaz" görüşünü dile getirdiği kavşağın resmi açılış töreni, bir dizi başka açılışla birlikte yarın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak. Ancak kentliler, bu kavşağın ne işe yaradığını çözebilmiş değil. Trafik yine eski düzeninde işliyor. Kavşağı kullanan sürücü sayısı yok denecek kadar az. Özellikle sabahları, trafiğin "kilitlendiği" saatlerde, araçlar adım adım ilerlerken viyadüğün "boşluğu" daha da belirgin biçimde ortaya çıkıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/beyhude-kavsagin-musterisi-yok_48240.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!