Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Blue Safe' Mavi Kale ile Kışınız Yaz, Yazınız Bahar Olsun!

Markanın yöneticileri, ısı yalıtımı yaptırmanın bütçeye, konfora, sağlığa ve en önemlisi de çevreye yatırım yapmak olduğunu vurgulayarak, yalıtımla yılda 7 milyar dolarlık tasarruf sağlanabildiğini ifade ediyor. Yalıtımsız bir konutta yılda ortalama 6 bin YTL doğalgaz faturası veren bir kişinin binaya yalıtım yapıldığı taktirde ödeyeceği miktarın

yapi.com.trYapı Sektörünün devleri olan Kalekim, Dow Chemical ve Mardav'ın birleşerek yalıtım sektörüne armağan ettikleri Blue'Safe MAVİKALE, 2007'yi lider olarak bitirdi. Pazarın yüzde 50'sine sahip olan marka, ısı yalıtımının ülke ekonomisine ve küresel ısınmaya karşı yarattığı katkıya dikkat çekiyor.

Markanın yöneticileri, ısı yalıtımı yaptırmanın bütçeye, konfora, sağlığa ve en önemlisi de çevreye yatırım yapmak olduğunu vurgulayarak, yalıtımla yılda 7 milyar dolarlık tasarruf sağlanabildiğini ifade ediyor. Yalıtımsız bir konutta yılda ortalama 6 bin YTL doğalgaz faturası veren bir kişinin binaya yalıtım yapıldığı taktirde ödeyeceği miktarın 2 bin 500 YTL' ye kadar düştüğünü belirten yetkililer, 2008 yılının enerji verimliliği yılı olarak ilan edilmesine de dikkat çekiyor.

2004 yılında, XPS malzemelerinin mucidi ve dünya pazar lideri Dow Chemical, dıştan ısı yalıtım sistemleri konusunda eğitim, pazarlama ve satış lideri Mardav A.Ş. ve yapı kimyasallarında lider cephe kaplamaları üretiminde uzman Kalekim A.Ş. ısı yalıtım pazarına hizmet etmek amacıyla güçlerini birleştirdiler.

Uzman bayi ağı, teknik servisteki üstünlüğü, genç ve dinamik satış ve pazarlama kadrosu ile yalıtım sektörünün öncü ve lider firmalarından MARDAV 1996 yılından bu yana paket sistemler ile tüketiciye doğru ve güvenilir çözümler sunmayı ve inşaat sektörünün bir numaralı çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. 1997 yılından bu yana Blue' Safe olarak kendi markası ile pazarlamakta olduğu dış duvarlarda çözüm sistemini, DOW Chemical'in uluslararası tecrübeleri ve bilgi birikiminin yanı sıra, çimento esaslı ürünlerde ve dış cephe kaplamalarında ülkemizin öncü ve lider kuruluşu KALEKİM ile yaptığı işbirliği ile daha da güçlü hale getirmiş bulunuyor.

Bu üçlü arasındaki işbirliği ile tüketiciye Blue' Safe Mavi Kale mantolama sistemlerinin birbirleri ile uyumlu en doğru malzemelerin en doğru bileşenlerden oluşan ürünleri en ekonomik şartlar ile sunuyor.

Isı yalıtımı ile ortamdaki ısı kaybı engelleniyor. Aynı zamanda gaz, kurum, ve toz emisyonu azaltılarak çevre kirliliği de minimuma indiriliyor. Ayrıca, binalarda  %50 enerji tasarrufu ve rutubetsiz, küfsüz, sağlıklı yaşam şartları sağlanıyor.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/blue-safe-mavi-kale-ile-kisiniz-yaz-yaziniz-bahar-olsun_61286.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!