Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

BM, Küresel Isınmaya Çare için Toplandı

Birleşmiş Milletler, Kyoto 2 ''İklim Değişikliği ve Küresel Isınma'' konferansı Tayland'ın başkaneti Bangkok'ta başladı. Beş gün sürecek konferans boyunca Kyoto Protokolü'nün yerini alacak yeni bir anlaşma ortaya konulmaya çalışılacak.

CNN Türk
1


irleşmiş Milletler, Kyoto 2 ''İklim Değişikliği ve Küresel Isınma'' konferansı Tayland'ın başkaneti Bangkok'ta başladı. Beş gün sürecek konferans boyunca Kyoto Protokolü'nün yerini alacak yeni bir anlaşma ortaya konulmaya çalışılacak. Konfernas, Bali'de kabul edilen yol haritasının ilk adımı niteliğini taşıyor. Bali'de alınan kararlara göre tüm ülkelerin gaz salımını azaltması için imza atabileceği yeni bir protokol oluşturulması planlanmıştı. Konferansta oluşturulacak yeni protokolün 2009 yılında yürürlüğe girmesi bekleniyor. Süresi 2012'de dolacak olan Kyoto Protokolü'ne imza atan ülkelerin karbon salımlarını azaltmaları zorunlu değil.

http://www.yapi.com.tr/haberler/bm-kuresel-isinmaya-care-icin-toplandi_60719.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • madem alınan karara uymak zorunlu değil neden karar alınıyo anlamıyorum bu kadar duyarsızlık olmaz çok değil bi kaç kaç yıl sonra karbon gazını salacağımız bi dünya da olmyacak zaten böylr giderse YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!