Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Borusan Boru İzmir ve İzmit' de Ürünlerini Tanıttı

İzmir ve İzmit bölgelerindeki tesisatçılara yönelik düzenlenen eğitim seminerlerinde Borusan Boru'nun yeni ürünleri ve bu ürünlerin üstün teknik öz

Borusan Boru
Borusan Boru İzmir ve İzmit' de Ürünlerini Tanıttı

b>İzmir ve İzmit bölgelerindeki tesisatçılara yönelik düzenlenen eğitim seminerlerinde Borusan Boru'nun yeni ürünleri ve bu ürünlerin üstün teknik özellikleri ele alındı. Seminerlerde plastik borular grubunda yer alan PPRC tesisat boruları, Thermo-Yer, Thermo-PEX boruları ve özel doğal gaz boruları da tanıtıldı.

Mayıs 2003, İstanbul; Boyuna kaynaklı çelik boru sektöründe Avrupa'nın 5 büyük üreticisinden biri olan Borusan Boru, İzmir ve İzmit bölgesindeki tesisatçılara ürünlerini tanıtmak üzere eğitim seminerleri düzenledi. İzmir'deki seminere yaklaşık 200 tesisatçı, İzmit'tekine ise 100 tesisatçı katıldı.

Seminerlere konuşmacı olarak; Borusan Boru Satış Müdürü Tayfun Karaalp, Borusan Boru Müşteri İlişkileri Birim Yöneticisi Kazım Tokel, Plastik Boru İmalat Müdürü Murat Güleş, Borusan Boru Satış Uzmanı Ahmet Kağanoğlu ve Pazarlama Uzmanı Güzin Tezcanlı katıldı. Seminerlerde, çelik borularla ilgili bazı üstün teknik özelliklerin yanısıra, plastik borular grubunda yer alan PPRC tesisat boruları, Thermo-Yer yerden ısıtma, Thermo-PEX radyatörlü sistem boruları ve özel doğalgaz boruları tanıtıldı.

Borusan tarafından 1995 yılından bu yana üretilen PPRC Boru ve Fitting Sistemleri, termoplastik özelliğe sahip "Polipropilen Random Kopolimer" (PPRC Tip 3) malzemeden üretiliyor. Yüksek moleküler özellik ve yüksek sıcaklık stabilizasyonuna sahip olan bu hammadde, sıcaklık ve basınç altında benzerlerine göre daha avantajlı.

Borusan Plastik Boru grubuna yeni katılan Thermo-Yer ise naturel renkli PPRC Tip 3 hammaddesinden üretiliyor. Yerden Isıtma Sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanan Thermo-Yer Yerden Isıtma Boruları, 16 mm dış çap ve 2.0 mm et kalınlığına sahip. Thermo-Yer'in kullanım alanları arasında toplu konutlar, oturma amaçlı diğer konutlar, geniş alanlar (hangar, havaalanı, futbol sahaları), atölye, klinik, hastane ve okullar, fabrika, tiyatro, camiler, havuz ve hamamlar, sera, bahçe sulama ve tarım işletmeleri, köprü ve hemzemin geçitler bulunuyor.

Thermo-PEX mobil sistem boruları ise, özellikle ısıtma, soğutma, her tür akışkan nakline uygun, moleküler çapraz bağlama prosesi ile mekanik özellikleri geliştirilmiş polimer esaslı bir boru sistemi. Thermo-PEX, Radyatör Tesisatları (Mobil Sistem) ve Yerden Isıtma sistemlerinde kullanılıyor. Thermo-PEX'in avantajları arasında -100/+100oC olan geniş çalışma sıcaklığı aralığı, yüksek akışkan hızı nedeniyle pürüzsüz yüzey, çatlama ve darbeye karşı iyi dayanım, mükemmel esneklik ve korozyona dayanıklılık bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/borusan-boru-izmir-ve-izmit-de-urunlerini-tanitti_4571.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!