Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Borusan Mannesmann 60.Yılını Kutladı

Bu yıl 60. yılını kutlayan Borusan Mannesmann bayi toplantısını Barselona’da gerçekleştirdi.

yapi.com.tr
Borusan Mannesmann 60.Yılını Kutladı

Borusan Mannesmann 60. kuruluş yıldönümünde Barselona’da bayileriyle bir araya geldi. “60 Yıllık Hikaye” temasıyla gerçekleşen toplantıya yöneticiler, bayilerle birlikte 120 kişi katıldı.

Bayi toplantısı Borusan Mannesmann Genel Müdürü Zafer Atabey’in dünyada yaşanan siyasi, ekonomik gelişmeler ve ülkemize etkileri konusunda yaptığı sunumla başladı. Hammadde piyasalarının durumu, Borusan Mannesmann’ın yeni ürün ve yatırımları, 2019 dağıtım kanalı hedef ve stratejilerinin paylaşıldığı toplantı Türkiye’nin dört bir yanından gelen Borusan bayilerinin liyakat plaketlerini almalarıyla son buldu. Borusan Mannesmann toplantıdan arta kalan zamanlarda düzenlediği çeşitli tur programlarıyla da bayilerine kültür ile eğlencenin iç içe geçtiği bir gezi fırsatı sundu.

60. kuruluş yıldönümünde bayileriyle bir arada olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Borusan Mannesmann Genel Müdürü Zafer Atabey sözlerini şöyle sürdürdü: “60 yıl sürekli büyüyerek varlığını sürdürmek bir şirket için gerçekten çok kıymetli.  27 çalışan ve 2.000 ton kapasiteyle küçük bir atölyede başladığımız yolculuğumuza bugün 3 kıtada 7 tesisimizle, farklı milletlerden 2.000 çalışanımızla ve 1,2 milyon ton üretim kapasitemizle devam ediyoruz. Çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte ortaya koyduğumuz bu başarının altında hiç kuşkusuz ödün vermeden bağlı kaldığımız kurumsal değerlerimiz yer alıyor. Bunlardan biri de hep bir adım sonrası için çalışmaya devam etmek. En zor zamanlarda bile değer yaratmaya, ülkemize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bugün; sene başında açıkladığımız 75 milyon $’lık yeni yatırımımızın bir bölümünü devreye almanın gururunu da yaşıyoruz. Borusan Mannesmann sağlam adımlarla başarı yolculuğuna devam ediyor.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/borusan-mannesmann-60-yilini-kutladi_168337.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!