Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Çuhadaroğlu Yıllık Basın Toplantısını Yaptı

Çuhadaroğlu bayileri 28-29 Mayıs tarihleri arasında Polonezköy'de Acıbademköy Otelinde bayi toplantısı için biraraya geldiler. Açılış konu

yapitr/Murat Uymuşlar
Çuhadaroğlu Yıllık Basın Toplantısını Yaptı

b>Çuhadaroğlu bayileri 28-29 Mayıs tarihleri arasında Polonezköy'de Acıbademköy Otelinde bayi toplantısı için biraraya geldiler.

Açılış konuşmasını Nejat Çuhadaroğlu'nun yaptığı bayi toplantısının devamında Çuhadaroğlu Metal Genel Müdürü Sn. Kenan Aracı gelecekteki yatırımlar ve bayi ağındaki gelişmeler üzerinde durdu. Bayilere 2004 yılı bayilik belgelerini takdim etti ve 2004 yılı beklentilerini katılımcılarla paylaştı.


Bayiler toplantısı kapsamında gerçekleşen diğer sunum ve konuşmacılar ise;
"Sistemlerdeki yenilikler" sunumuyla Teknik Destek Yöneticisi Işıl Birçek, "Kurşun Geçirmez Doğrama" ve "Bombaya Dayanıklı Cephe" sunumuyla Ar-Ge Yöneticisi Hüseyin Gökdemir, "V6 program yenilikleri" sunumu ile Murat Alış ve "Bayilik Teşkilatında Görsel Kurumsal Kimlik Önemi" konuşmasıyla Reklam ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Suna Ayvazoğlu oldu.
Yoğun toplantı sonrasında bayiler köy havasında 50. Yılını da kutladığı eğlenceli bir gala gecesi ardından 2. gün Oğuz Saygın'ın sunduğu "İçinizdeki gücü keşfetmenin yolları" konulu NLP eğitimini aldılar.
Toplantı araları ve boş zamanlarında bayilerimiz otel aktivitelerinden faydalanarak takım ruhunu geliştirdiler, iş stresinden uzaklaşarak deşarj oldular.

http://www.yapi.com.tr/haberler/cuhadaroglu-yillik-basin-toplantisini-yapti_13198.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!