Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Dekora 2003 Kataloğu hazırlanıyor

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından yayınlanacak olan Dekora 2003 Kataloğu'nun hazırlıklarına başlandı. Dekora Kataloğu, dekorasyonda hizmet ve ürünlere

Yapı Dergisi/242apı-Endüstri Merkezi tarafından yayınlanacak olan Dekora 2003 Kataloğu'nun hazırlıklarına başlandı. Dekora Kataloğu, dekorasyonda hizmet ve ürünlere ilişkin bilgilerin, teknik ve ticari bütün ayrıntılarıyla, ilgili kişi ve kuruluşlara, teknik elemanlara ve tüketicilere tanıtımını amaçlıyor. "Hizmetler", "İnce Yapı", "Mobilya", Elektrik/Elektronik, Aydınlatma, Tesisat", "Bitirme İşleri", "Bina İçi Donanımı", "Mutfak-Banyo" ve "Çevre Düzenleme" başlıkları altında düzenlenen katalog iki yılda bir yayınlanıyor. 2000 yılında 6000 adet basılan ve 5000 adedi Yapı-Endüstri Merkezi tarafından ücretsiz olarak dağıtılan Dekora 2001 Kataloğu sektörde büyük ilgi uyandırmış, mimar ve içmimarların malzeme seçiminde başvuru kaynağı olmuştu.
Dekora 2003 Kataloğu önceki yıllarda olduğu gibi mimarlık ve dekorasyon büroları, mobilya mağazaları, Mimarlar, İçmimarlar ve Peyzaj Mimarları Odaları şube ve temsilcilikleri, müteahhitlik kuruluşları, büyük yapı kooperatifleri, özel yatırımcı kuruluşların proje ve satın alma bölümleri, 4 ve 5 yıldızlı otellerin satınalma bölümleri, ilgili kamu kuruluşları, Sanayi ve Ticaret Odaları Dokümantasyon Birimleri, üniversite, halk ve müze kütüphaneleri ile sanat galerileri ve antikacılara ulaştırılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dekora-2003-katalogu-hazirlaniyor_433.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!