Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Deloitte, 'Türkiye’nin İnşaat Liderleri'ni Belirliyor

Deloitte, Türk inşaat sektöründeki gelişmeleri kapsayan ayrıntılı bir araştırmanın düğmesine bastı. 'Türkiye’nin İnşaat Liderleri 2010' başlığıyla bu yıl ilk kez yayınlanacak olan araştırma, Türk ekonomisinin lokomotif sektörleri arasında yer alan inşaat sektörüne ilişkin profesyonel görüşler, ayrıntılı bulgu ve analizlerden oluşacak. Araştırmaya

yapi.com.tr
Deloitte, 'Türkiye’nin İnşaat Liderleri'ni Belirliyor

A href="http://www.deloitte.com/view/tr_TR/tr/index.htm" target=_blank>Deloitte, Türk inşaat sektörüne yönelik kapsamlı bir araştırma başlattı. Deloitte Türkiye bu yıl ilk kez hazırlayacağı 'Türkiye’nin İnşaat Liderleri 2010' araştırmasını önümüzdeki yıllarda da sürdürmeyi planlıyor. Deloitte, yeni araştırmasıyla Türk ekonomisinin önde gelen sektörleri arasında yer alan inşaat sektörünün de nabzını tutacak. 'Türkiye’nin İnşaat Liderleri 2010' araştırması, hem küresel, hem de Türkiye perspektifinden sektöre bakışı ve eğilimleri yansıtacağı gibi sektörün sorunlarını ve barındırdığı fırsatları da sergileyecek. 'Türkiye’nin İnşaat Liderleri 2010' araştırması, sektördeki oyuncuların ekonominin geneli ve sektör hakkındaki öngörülerini içeren bir yapıda olacak. Araştırmanın, özellikle küresel pazarlarda rekabet eden Türk müteahhitlerinin gerçek gücünü yansıtması açısından önemli bir referans oluşturması bekleniyor.

İnşaat sektörünün ayrıntılı panoramasını yansıtması hedeflenen 'Türkiye’nin İnşaat Liderleri 2010' araştırmasıyla Deloitte Türkiye, aynı zamanda Avrupa inşaat sektörüne ilişkin zengin ayrıntılar içeren 'Avrupa İnşaat Liderleri' araştırmasını da Türk inşaat sektörüne yönelik zengin bulgularla derinleştirmeyi hedefliyor. Deloitte Türkiye İnşaat ve Gayrimenkul Endüstri Lideri ve Danışmanlık Ortağı Cem Sezgin, Türk inşaat sektörünün resmini ortaya koymayı hedefleyen araştırma hakkında şunları söyledi:

“Deloitte Türkiye olarak bu araştırma ile ülkemizin lokomotif sektörlerinden inşaat için yeni bir sayfa açmayı hedefliyoruz. Ülkemizin en hareketli sektörünü konu alan “Türkiye’nin İnşaat Liderleri 2010” araştırmasına, firmalarımıza prestij sağlayan ve kamuoyunda yankı yaratan bir çalışma olacağı için büyük özen gösteriyoruz. Bu araştırma tamamlandığında inşaat sektörünün nasıl bir yıl geçirdiğini ve ne tür gelişmelere açık olduğunu daha net olarak görme imkanına kavuşacağız. Deloitte, dünyada olduğu gibi ülkemizde de fikir liderliği ile farklı sektörlerdeki entelektüel sermaye birikimi, bilgi paylaşımı ve kıyaslama çalışmalarına destek vermeye devam edecektir”.

'Türkiye’nin İnşaat Liderleri 2010' araştırmasına katılmak isteyen şirket yöneticilerinin, Deloitte Türkiye web sitesinde yer alan ilgili araştırma formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurması gerekiyor. 

ETİKETLER: ekonomi firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/deloitte-turkiyenin-insaat-liderlerini-belirliyor_79725.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!