Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

DemirDöküm ile Hürsan Şöminede Liderlik için El Sıkıştı

Demirdöküm ve Hürsan, Türkiye’de şömine konusunda standartları belirlemek, şömine pazarını genişletmek ve dünyada şömine üretiminde lider olmak amacıyla işbirliği anlaşması imzaladı.

Vatan Gazetesi
DemirDöküm ile Hürsan Şöminede Liderlik için El Sıkıştı

b>DemirDöküm ve Hürsan, Türkiye’de şömine konusunda standartları belirlemek, şömine pazarını genişletmek ve dünyada şömine üretiminde lider olmak amacıyla işbirliği anlaşması imzaladı. DemirDöküm ve Hürsan, işbirliği kapsamında, anahtar teslim olarak döküm haznesi, ısı odası, bacası ve dış giydirmesi ile komple tamamlanmış şöminelerin üretim ve satışını gerçekleştirecek.

50 bin adet üretim
DemirDöküm Genel Müdürü Bülent Lütfü Kızıltan, “Biz, markamız, sektör tecrübemiz ve Avrupa’nın en yeni fabrikasında yaptığımız üretimle, Hürsan da tecrübesi, etkin üretim ve satış gücü ile yer alacak. Bu sinerji ile iç piyasada standartları belirleme iddiasında olduğumuz şömine konusunda hızlı bir şekilde hedeflerimize ulaşarak şömine ithalatında azalma yaratacağımıza inanıyorum” dedi. Kızıltan, dünya şömine sektöründe yıllık 2 milyon adetlik bir pazar bulunduğunu, kendilerinin yıllık üretim hedefini de 50 bin adet olduğunu kaydetti.

Hürsan Başkanı Ali Araptarlı da “DemirDöküm’le dünya şömine üretiminde ‘bir numara’ olma vizyonu ile hareket ettiklerini, hedeflerini kısa zamanda gerçekleştireceklerini belirtti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/demirdokum-ile-hursan-sominede-liderlik-icin-el-sikisti_53729.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!