Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Demirdöküm’den Tehlike Uyarısı

Demirdöküm Genel Müdürü Melih Batılı, doğalgazla yeni tanışacak illerde, ucuz ve kalitesiz kombilerin büyük tehlike oluşturduğunu söyledi. B

Türkiyeb>Demirdöküm Genel Müdürü Melih Batılı, doğalgazla yeni tanışacak illerde, ucuz ve kalitesiz kombilerin büyük tehlike oluşturduğunu söyledi.

Batılı, doğalgazın yaygınlaşmasıyla birlikte Türkiye’de bu yıldan itibaren pazarın çok büyüyeceğini, Konya, Kayseri ve Erzurum gibi şehirlerin doğalgaz kullanımına geçmesinin, kombi üreticileri için ciddi bir pazar oluşturacağını belirtti. Bu pazar içinde üretim yapan yerli üreticiler ile tanınmış dünya markalarının da olduğunu ifade etti.

Dikkatli olmalıyız
Dünya markalarının yanı sıra doğalgazla yeni tanışacak illerde düşük kaliteli ve ne olduğu bilinmeyen markaların ucuz fiyatı sebebiyle müşteri çekeceğine işaret eden Batılı, şunları söyledi: “Bu büyük bir tehlike içeriyor. Bu sıkıntıyı büyük illerde de ilk yıllarda yaşadık. Garanti süresi ve servis hizmetleri açısından kombilerin 8-10 yıllık bir kullanım ömrü olması gerekiyor. Kombiler bu süre içerisinde problemsiz hizmet sağlayabilmeli. Tüketiciler kombi alırken, arkasında hangi firmanın olduğunu, servis sayısı, servis kalitesi gibi unsurları mutlaka göz önünde bulundurmalı.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/demirdokumden-tehlike-uyarisi_9905.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!