Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Duwalls ile Hayallerinizin Duvarına Bir 'Tık' Kadar Yakınsınız

Retro akımı modern bir bakış açısıyla harmanlayarak kendi stilini sınırsız yüzey ve boyut seçeneği ile buluşturan iç mekan tasarım markası Duwalls, kişiye ve mekana özel tasarımlarıyla Türkiye’de yeni bir dönemi başlatıyor. Duwalls, 1 Haziran itibariyle web sitesi üzerinden satışlarına başladı.

yapi.com.tr
Duwalls ile Hayallerinizin Duvarına Bir 'Tık' Kadar Yakınsınız

Geçmişin izlerini taşıyan retro konseptini, modern bakış açısı ile yorumlayarak kendi stilini yaratan iç mekan tasarım markası Duwalls, 100’ün üzerinde özgün tasarım çalışmasından oluşan imaj koleksiyonunu 'sıradanlıktan hoşlanmayanlar'la buluşturuyor. 1 Haziran 2010 itibariyle www.duwalls.com üzerinden satış yapmaya başlayan Duwalls, evlerin ve cafe, restoran, otel gibi toplu kullanım alanlarının dekorasyonuna sıra dışı bir yorum getiriyor.

Farklı beğenilere ve mekanlara özel tasarım ve konsept çalışmalarını da hayata geçirecek olan Duwalls, sınırsız materyal ve boyut seçenekleri ile ürünlerini satın alanların taleplerine uygun çözümler de üretiyor.

Sınırlı sayıda, farklı ve bir ömürlük tasarımlar

'Hayallerin iç mekanlara yansıması' düşüncesiyle yola çıkan Duwalls’un ürün yelpazesinde uluslararası platformda birbirinden değerli fotoğrafçı ve ilüstratörlerin çalışmalarının yanı sıra Duwalls imzasıyla hayat bulan özel tasarımlar da bulunuyor. Koleksiyonunda yer alan ve satışı belirli bir rakama ulaşan ürünlerini yenileriyle değiştirip raftan kaldıracak olan Duwalls, tasarımlarının özgünlüğünü korumayı ve ürün yelpazesini sürekli olarak tazelemeyi amaçlıyor. Bu yaklaşım ile Duwalls, iç mekân dekorasyonunda yeni bir anlayışı başlatıyor.

Kişiye ve mekana özel çözümlerSunduğu sınırsız materyal ve boyut seçenekleri ile ürünlerini satın alanların talepleri doğrultusunda da şekillendirebilen Duwalls, bu sayede tasarım çalışmalarını istenilen boyutlarda, talep edilen yüzeylere uygun olarak ve tercih edilen malzemelerle kişiye ya da toplu kullanım alanlarına uygun şekilde üretebiliyor. Ayrıca, Duwalls’un kişiye özel tasarımları için www.duwalls.com web adresi üzerinden tasarım ekibi ile iletişime geçilebiliyor.
Tasarımlarını dayanıklı malzemeler ve baskı teknikleri ile üreten Duwalls, yaşam alanlarını dilediği gibi dekore etmek isteyenlere sınırsız seçenekler sunarak, sıra dışı mekanlar yaratmayı amaçlayanlara hitab ediyor.

 

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/duwalls-ile-hayallerinizin-duvarina-bir-tik-kadar-yakinsiniz_80066.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!