Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Dyo Boya, Sermayesini Yüzde...

DYO Yurtdışında Hedef Büyüttü

DYO, Avrupa pazarındaki etkinliğini artırmaya devam ediyor. Avrupa’da boya sanayicilerinin ilgiyle izlediği aylık European Coating Journal (ECJ

NTV-MSNBCb>DYO, Avrupa pazarındaki etkinliğini artırmaya devam ediyor. Avrupa’da boya sanayicilerinin ilgiyle izlediği aylık European Coating Journal (ECJ) Dergisi tarafından Avrupa’nın en büyük yirmi boya üreticisi arasında on dördüncü sırada yer alan DYO, bu yıl Romanya’daki fabrikasında gerçekleştireceği üretim ile 5 milyon dolarlık satış hasılatına ulaşmayı hedefliyor.

DYO’nun Avrupa’daki faaliyetleriyle ilgili açıklama yapan Yaşar Holding Boya ve Kimya Grubu Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, DYO’nun Romanya’da en çok aranan ve kullanılan boyaların başında geldiğini belirterek “Sadece iç pazara yönelik değil, Avrupa Birliği ülkelerine yapmayı hedeflediğimiz ihracatın üssü olarak da Romanya’yı seçtik. Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerinde de pazar payımızı artırmayı hedefliyoruz. Pazarlama faaliyetlerimizi ve satış kanalımızı güçlendirerek 2004 yılında Avrupa’da daha etkin bir rol oynayacağız” dedi.

1994 yılında girdiği Romanya pazarında, Romen tüketicilerini ilk defa sadece boya satan konsept mağazalarla tanıştıran DYO, Romanya boya sektörüne de önemli katkılar sağladı. Gerçekleştirilen yoğun pazarlama çalışmaları; DYO markasını Romanya boya pazarının en iyi bilinen ve aranılan ilk üç markası içine yerleştirdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/dyo-yurtdisinda-hedef-buyuttu_10089.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!