Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

E.C.A. İnfomobil'le Kombiler, Klimalar Dokunulacak Kadar Yakın

E.C.A. İnfomobil'le Kombiler, Klimalar Dokunulacak Kadar Yakın

yapi.com.tr
E.C.A. İnfomobil'le Kombiler, Klimalar Dokunulacak Kadar Yakın

b>E.C.A., İnfomobil araçlarla klima, kombi, doğalgaz sobası, panel radyatör gibi ürünlerini mobil olarak tüketicilerin dikkatine sunuyor. Yurtçapına yayılan İnfomobil’lerdeki ürünler çalışır durumda teşhir ediliyor.

Musluktan sıcak su akıyor, radyatörler ısı yayıyor.

“Sevgi kadar sıcak” anlayışıyla hareket eden E.C.A. EMAS A.Ş., İnfomobil’lerle ürünlerini doğrudan tüketicilerle buluşturuyor. Özel olarak hazırlanan bu araçlarda E.C.A.’nın kombileri (Eurostar, Whitestar, Calora, Confeo ve Fortius) başta olmak üzere bacalı ve hermetik doğalgaz sobaları, havlupanlar, panel radyatörler, 6 farklı kombi kontrol kumandası aksesuarı, doğalgaz sayacı ve split klima teşhir ediliyor. Teşhir edilen kombi ve panel radyatörler ise özel bir mekanizma ile çalıştırılıyor. İnfomobile giren ziyaretçiler, araç içinde bulunan mutfak musluğundan sıcak kullanım suyu alabiliyor, panel radyatörlere dokunduğunda da sıcaklığı hissedebiliyor. Tamamı klimalı olan araçların kapalı hacmi ise 15.6 m3. İnfomobil’de gelişmiş ses ve görüntü sistemi de bulunuyor.

E.C.A., yurtçapına yayılmış 7 infomobil araçla, hem doğalgaz kullanımı konusunda bilgi veriyor, hem ürünlerini tanıtıyor. Üç araç Çorlu’dan başlayarak, Bursa, İzmir ve Kütahya’yı da içine alan İstanbul Bölgesi içinde çalışmalarını sürdürüyor. Dört araç ise Eskişehir’den başlayarak, Ankara, Kırıkkale, Eskişehir, Samsun, Konya, Kayseri, Sivas, Erzurum, Doğu ve Güney Doğu Anadolu’yu içine alan da bölgede ürünlerin tanıtımını gerçekleştiriyor. E.C.A., “Yerinde duramayan kombilerle” 2005 yılı içinde doğalgaz kullanımına geçmeye hazırlanan illerde, ürünlerini tanıtmanın yanı sıra yeni doğalgaz tüketicilerini de bilgilendirmeyi amaç olarak görüyor. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı misyon edinen E.C.A., en pratik ve anlaşılır biçimde ve “sevgi kadar sıcak” anlayışıyla, tüketicileri bilinçlendirmeyi, hizmeti de bizzat müşteriye götürmeyi, çalışma yaklaşımının önemli bir unsuru olarak değerlendiriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/e-c-a-infomobille-kombiler-klimalar-dokunulacak-kadar-yakin_29972.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!