Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Eczacıbaşı'ndan bir kalite şampiyonu daha

Ulusal Kalite Büyük Ödülü'nü KOBİ kategorisinde Eczacıbaşı Banyo Küvetleri kazandı Eczacıbaşı Topluluğu üst üste beşinci kez şampiyon. 2001

Eczacıbaşı IntemaB>Ulusal Kalite Büyük Ödülü'nü KOBİ kategorisinde Eczacıbaşı Banyo Küvetleri kazandı

Eczacıbaşı Topluluğu üst üste beşinci kez şampiyon. 2001 Ulusal Kalite Ödülleri'nde KOBİ kategorisinde Büyük Ödül'ü paylaşan iki kuruluştan biri Eczacıbaşı Banyo Küvetleri oldu.

Eczacıbaşı Banyo Küvetleri, KalDer tarafından verilen 2001 Ulusal Kalite Ödülleri'nde, Küçük ve Orta Boy İşletmeler Kategorisi'nde (KOBİ) Büyük Ödül'ü aldı. Eczacıbaşı Banyo Küvetleri'nin aldığı bu ödülle, Eczacıbaşı Topluluğu Ulusal Kalite Ödülleri'ni çeşitli kategorilerde beş yıl üst üste kazanarak bir rekorun sahibi oldu.
Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşlarının "kalitede ısrarlı olduklarını" vurgulayan Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı uluslararası pazarlarda rekabet edebilmek için verimliliğe, müşteri odaklı bir kültüre ve kaliteye ihtiyaç olduğunu belirterek şunları söyledi: "Eczacıbaşı kuruluşları diğer özel sektör kuruluşları gibi her geçen gün büyüyen kalite hareketinin içinde yer alıyor ve almaya da devam edecek. Ancak, özel kuruluşların uluslararası alanlardaki başarılarının sürekli ve kalıcı olması, kalitenin yalnızca bir takım 'sera'larda varolması yerine tüm ülkeyi kaplayan bir 'kalite iklimi'nin yaratılmasına bağlıdır. Bunun için, kamu yönetiminin de en az özel sektör kadar çaba göstermesi gereklidir."
Eczacıbaşı Banyo Küvetleri Genel Müdürü Zeki Birlik ise, kaliteli ürün ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yalnızca Türkiye'de değil dünya pazarlarında da hızla büyüdüklerini belirterek, yapı sektöründe yaşanan olumsuzluklara ve ekonomik krize rağmen, iç ve dış pazarlarda satış hedeflerinin üzerine çıktıklarını söyledi. Birlik, "Bu başarıyı bütünsel kalite ruhuna uygun yapılanmamıza, 'katılımcı yönetim' anlayışını içtenlikle benimseyen, 'işinin A'dan Z'ye sahibi olan' çalışanlarımıza borçluyuz" dedi.

Eczacıbaşı Banyo Küvetleri, 2001 yılı Temmuz ayından itibaren, yine Eczacıbaşı Yapı Grubu bünyesinde yer alan Eczacıbaşı Mutfak ve Banyo Gereçleri ile birleşerek, Eczacıbaşı Banyo ve Mutfak Ürünleri A.Ş. adını almış bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/eczacibasindan-bir-kalite-sampiyonu-daha_339.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!