Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ediz Giray Bilgi Üniversitesi Akademi Mortgage’de

Avrupa PY Yönetim Kurulu Başkanı Ediz Giray, konut sektöründe edindiği deneyimlerini ING Bank’ın Bilgi Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirdiği Akademi Mortgage Sertifika programında sektöre girecek olan yeni adaylarla paylaşıyor.

yapi.com.tr
Ediz Giray Bilgi Üniversitesi Akademi Mortgage’de

İnşaat sektöründeki pek çok konut projesine  danışmanlık hizmeti veren Avrupa PY Yönetim Kurulu Başkanı  Ediz Giray,  konut sektöründe edindiği deneyimlerini,  ING Bank’ın Bilgi Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirdiği Akademi Mortgage’de, sektöre girecek olan yeni adaylarla  paylaşıyor. Mortgage konusunda vizyon kazandırmayı hedefleyen sertifika programına Bilgi Üniversitesi öğretim görevlilerinin yanı sıra konut finansmanı ile emlak ve inşaat  sektörünün  önde gelen isimleri örnek çalışmalar düzeyinde katılarak birikimlerini katılımcılara aktardığı Akademi Mortgage Sertifika programının 2011 yılının ilk programında eğitim verecek olan Ediz Giray, sektörün gerçeklerinden yola çıkılarak oluşturulacak olan konut finansman modelleri ve mortgage ile ilgili konularda mortgage uzmanı adaylara ders verecek.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsünde gerçekleştirilen ve inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu kalifiye eleman açığına çözüm üretmeyi amaçlayan programın, sektördeki önemli bir soruna çözüm ürettiğini söyleyen Ediz Giray, hızla büyüyen sektörde kalifiye eleman bulmanın önemli bir sorun haline geldiğini beirtiyor. Ediz Giray, sektörün mortgage ve emlak konusunda  eğitim alan elemanlara ihtiyacı olduğunu ifade ederek, konuşmasını şöyle devam etti:

“İnşaat sektörünün, konut alıcısının ihtiyaçlarını doğru analiz edip buna uygun çözüm önerileri sunacak satış temsilcilerine ihtiyacı var.  Sonuçta satın alınan ürün memnun kalmazsanız iade edebileceğiniz bir ürün değil. Pek çok alıcının yaşamak üzere satın aldığı konutta, alıcıyı karar verme sürecinde doğru  bilgilendirecek donanıma sahip satış temsilcilerin olması gerekiyor. Konut alıcısının ihtiyacını doğru tesbit edip o ihtiyacı en doğru şekilde cevaplayabiliyor olmak gittikçe daha da önemi bir hale gelecek.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/ediz-giray-bilgi-universitesi-akademi-mortgagede_85196.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!