Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

'Ege Yıldız Tesisatçı Seminerleri'nin İlk Durağı Kuşadası'ydı

'Ege Yıldız Tesisatçı Seminerleri'nin İlk Durağı Kuşadası'ydı

yapi.com.tr
2 'Ege Yıldız Tesisatçı Seminerleri'nin İlk Durağı Kuşadası'ydı

b>Ege Yıldız her yıl geleneksel olarak düzenlediği seminerlerde, tesisatçıları yeni ürünler konusunda bilgilendiriyor. Mazhar Zorlu Holding'e bağlı Ege Yıldız şirketince pazarlaması yapılan Egetherm Sıhhi Tesisat boru ve ek parçalarının yanı sıra pissu, zemin ısıtma, çatı oluğu, doğalgaz boru ve ek parçaları ile ilgili genel eğitim seminerleri tüm yurtta sürüyor.

Kireç tutmayan, çapı daralmayan Egetherm PPRC-Tip 3 boruları tesisatçıların büyük ilgisini çekerken, seminerde uygulanan pratik çalışmalarla ileride doğabilecek sorunların en aza indirilmesi sağlanıyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Block Kopolimer Polipropilen hammaddesinden gri ve beyaz renkte üretilen, sessiz, kırılmaz ve uzun ömürlü Ege PP pis su boru ve ek parçaları hakkında tesisatçılar bilgilendiriliyor.

Ege Yıldız'ın, pazarladığı daimi ürünlerine yönelik teknik eğitimin ve genel bilgilerin uzmanlar tarafından verildiği, tesisatçılar odasına bağlı tesisatçıların yanı sıra Ege Yıldız bayilerinin, müteahhitlerin, çıraklık eğitimi veren sanat okullarının öğretmen ve öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilen seminerlerde ilk durak Kuşadası oldu. 19 mart tarihinde başlayan seminerler zinciri, Güney, İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu illerinde devam edecek.

Ege Yıldız yetkilileri, seminer ve toplantılar ile ilgili olarak "Ülke genelinde yapılan seminerlerde boruların kullanımı ile ilgili hem pratik hemde teorik bilgiler verilmektedir. Ege Yıldız'ın kalitesi ve güvencesi altında İzmir'de modern tesislerde üretilen boru ve ek parçaların tanıtım seminerlerinde yoğun ilgi ile karşılaşmaktayız" diyorlar.

www.egeplast.com.tr

http://www.yapi.com.tr/haberler/ege-yildiz-tesisatci-seminerlerinin-ilk-duragi-kusadasiydi_45221.html

Read Comment Section
2 Yorum Yorum Yaz
  • tesisatçı arkadaşları bilgilendirmek çok güzel, ben de tesisatçıyım fakat seminerden haberimiz olmadı ne yapmamız lazım? YANITLA

    mustafa can

    ben tesisatçı olarak böylesi seminerlerden haberimiz olmuyor bayiiler alakası olmayan arkadaşlar seminerlere gidiyor bizlerin haberi olmuyor sizden ricam böylesi seminerleri telefon veya meille iletirseniz seviniriz saygılar

2 yorumdan 2 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!