Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Electrolux Uzmanlığı Belgelendi

Dünya beyaz eşya devi Electrolux’ün mutfaklara paslanmaz çelik şıklığını getiren ERE 3500 X no-frost buzdolabı ve EUF 2300 X derin dondurucusu, Danima

yapitr/Deniz TÜRKERİ
Electrolux Uzmanlığı Belgelendi

ünya beyaz eşya devi Electrolux’ün mutfaklara paslanmaz çelik şıklığını getiren ERE 3500 X no-frost buzdolabı ve EUF 2300 X derin dondurucusu, Danimarka, Norveç ve İsveç bağımsız test enstitülerince yapılan tüketici araştırmalarında 1. seçildi.

Farklı beyaz eşya markalarının aynı kategorideki ürünlerinin değerlendirildiği araştırmalarda Electrolux ürünleri, diğer markalardan daha yüksek enerji performansı sağlamaları ve daha uygun fiyatla satışa sunulmaları ile beğeni kazandı.

Özel dış yüzey tasarımları sayesinde isteğe göre tek veya birlikte kullanılabilen, enstitüler tarafından “En iyi ikili, en doğru tercih” olarak önerilen ERE 3500 X no-frost buzdolabı ve EUF 2300 X derin dondurucu, Electrolux’ün tüketicilerin beklentileri doğrultusunda ürettiği ürünler konusunda uzmanlığını bir kez daha belgeliyor.

YÜKSEK TEKNOLOJİ, ŞIK TASARIM, RAHAT KULLANIM

Türkiye’de de satışa sunulan, 180 x 59.5 x 62.3 cm ebadındaki ERE 3500 X ve EUF 2300 X yüksek teknolojik özellikleri, geniş iç hacimleri, kolay temizlenebilir olmaları, sessiz çalışmaları, kapı yönlerinin değiştirilebilmesi ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Electrolux ERE 3500 X buzdolabının hızlı soğutma, kokuların birbirine karışmasını engelleyen “Taste Guard” ve dijital ısı kontrol sistemleri bulunuyor. 335 litrelik hacme sahip buzdolabı, bakteri ve mikropların oluşmasını ve yayılmasını engelleyen “Bacteria safe system”e ve parmak izi kalmasını engelleyen ”Anti finger-print”e sahip.

Modern tasarımıyla dikkat çeken EUF 2300 X derin dondurucunun hacmi ise 229 litre. 25 kg yiyeceği 24 saatte dondurma kapasitesine sahip derin dondurucunun dijital ısı kontrol paneli, açık kapı alarmı, elektronik kontrol paneli de bulunuyor.


http://www.yapi.com.tr/haberler/electrolux-uzmanligi-belgelendi_21390.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!