Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Elginkan topluluğunda yeni atamalar

Elginkan Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerin üst yönetimlerinde yeni bir yapılanmaya gidildi. Bu yeni yapılanma çerçevesinde Isı ve Yap

15 Ocak 2002 tarihli Basın Bültenilginkan Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerin üst yönetimlerinde yeni bir yapılanmaya gidildi. Bu yeni yapılanma çerçevesinde Isı ve Yapı Grubu Koordinatörlükleri oluşturuldu. Yapı Grubu Koordinatörlüğü'ne Yücel UNAN, Isı Grubu Koordinatörlüğü'ne de Münir YILDIRIM getirildi.

Topluluğun ısıtıcı-soğutucu ev cihazları üretimini ve pazarlamasını gerçekleştiren şirketi EMAS'ın Şirket Müdürü olan Münir Yıldırım, Topluluğun Matel, Serel gibi şirketlerinde yirmi yılı aşkın süredir yönetici olarak görev yapmıştır. Yapı Grubu Koordinatörlüğü'ne getirilen Yücel Unan ise otuz yılı aşkın süredir Topluluk bünyesindeki şirketlerde yönetici olarak görev aldı. Her iki grup koordinatörü de Elginkan Holding İdare Meclisi üyesi olup, Topluluk'taki birçok şirkette İdare Meclisi Başkan veya üyesi olarak görev yapmaktadırlar.

Ayrıca ELMOR Şirket Müdürlüğü'ne Tuncer ÜRÜN, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Şirket Müdür Yardımcılığı'na da Suat AYÖZGER atandı. ELMOR'un önceki Şirket Müdürü Önder KIRATLILAR'da EMAS'ın Şirket Müdürlüğü'ne getirildi.

Topluluk bünyesindeki diğer şirketlerde ise atamalar şu şekilde gerçekleşti; VALF A.Ş. Şirket Müdürlüğü'ne Kemal YUNUSOĞLU, VALFSEL A.Ş. Şirket Müdürlüğü'ne Muzaffer ZEREN, AR MUSLUKÇULUK A.Ş. Şirket Müdürlüğü'ne Cahit KÖSE ve ELSAN A.Ş. Şirket Müdürlüğü'ne Vefik AKMAN getirildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/elginkan-toplulugunda-yeni-atamalar_449.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!