Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Enver'den İZODER'e Anlamlı Ödül

İZODER, ‘Ulusal Enerji Verimliliği Hareketi’ kapsamında yalıtım sektörü adına ödüle layık görüldü. 16 Nisan 2009 Perşembe günü Ankara DSİ Kongre Salonu'nda gerçekleştirilen ‘Enver Çocuk Şenliği’ kapsamında düzenlenen ödül törenine İZODER adına Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Arıman ile Teknik İşler ve Eğitim Koordinatörü Timur Diz katıldı.

yapi.com.tr
Enver'den İZODER'e Anlamlı Ödül

İZODER, ‘Ulusal Enerji Verimliliği Hareketi’ kapsamında yalıtım sektörü adına ödüle layık görüldü. 16 Nisan 2009  Perşembe günü Ankara DSİ Kongre Salonu'nda gerçekleştirilen ‘Enver Çocuk Şenliği’ kapsamında düzenlenen ödül törenine İZODER adına Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Arıman ile Teknik İşler ve Eğitim Koordinatörü Timur Diz katıldı.

‘Enver Yalıtım Hareketi’

Mevcut konutlardaki ısı yalıtımının cazip kredi ve fonlarla desteklenmesine yönelik olarak, yalıtım sektörü adına İZODER ile teknik işbirliği alt yapısı hazırlandı. Proje kapsamında Dünya Bankası, KfW ve TSKB ile temaslar sürdürüldü. Ayrıca, ceza ve tevkif evlerindeki 118 personel için yalıtım ustası eğitimi (eğitici eğitimi) yapıldı.   Yapılan tüm bu başarılı çalışmaları nedeniyle İZODER, ‘Enver Yalıtım Hareketi’  ödülüne layık görüldü. Ödülü İZODER adına Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Arıman, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Muammer Yaşar Özgül’ün elinden aldı.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/enverden-izodere-anlamli-odul_68331.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!