Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Erdemir, 42 Yaşında

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) T.A.Ş Genel Müdürü Oğuz Özgen, fabrikanın 300 bin tonlardan 4 milyon ton üretim seviyesine ulaştığını bildirdi.

Dünya Gazetesionguldak'ın Ereğli ilçesinde kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) T.A.Ş Genel Müdürü Oğuz Özgen, fabrikanın 300 bin tonlardan 4 milyon ton üretim seviyesine ulaştığını bildirdi.

Erdemir'in yazılı açıklamasında, 15 Mayıs 1965'te üretime başlayan fabrikanın 42. işletme yıl dönümü kapsamında düzenlenen törende, şirkette 20 hizmet yılını doldurmuş çalışanlardan ünitelerini temsilen katılanlar ile 30 yıl önce emekli olan 3 kişiye ödüllerinin verildiği belirtildi.

Açıklamaya göre, törende konuşan Özgen, Erdemir'in geleceğini kendi ürettiği bilgi ve teknolojilerle inşa ettiğini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Tesiste, teknoloji ve satış politikaları sürekli yenilenmekte, insan kaynağına önemli yatırımlar yapılmakta ve çalışanların sosyal gereksinimleri her zaman ön planda tutulmaktadır. Erdemir 300 bin tonlardan 4 milyon ton üretim seviyesine ulaştı. Bugün kendi sektörümüz içinde bilginin ve teknolojinin üretildiği ve üretileceği noktalara gelinmiştir. Bunun en güzel örneği yapmakta olduğumuz yeni yüksek fırınımızdır. Bu projeyle işlettiği tesisi kuran, kurduğu tesisi işleten bir demir çelik kuruluşu niteliğini kazanacaktır. Yeni yüksek fırınımız kuruluşumuzun 42. yılında 42 yıllık bilgi birikiminin projeye dönüştürülerek hayata geçirilmiş meyvesi olacaktır."

Özgen, personellerinin sevgi, özveri ve içtenlik ile çalıştıklarını, Erdemir'in de sadece şirket ya da şirketler topluluğu değil bir dünya olduğunu belirtti.

Etkinlik kapsamında konserler, tiyatro ve folklor gösterileri ile klasik müzik dinletisi düzenlendiği bildirildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/erdemir-42-yasinda_54090.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!