Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Erksan Çevre Teknolojileri'nden Toptan Atık Yönetimi Hizmeti

Erkanlı şirketler grubu bünyesindeki Erksan Çevre Teknolojileri, Türkiye’nin önde gelen 250 sanayi kuruluşuna verdiği toptan atık yönetimi hizmetiyle sürdürülebilir kalkınma ve kaliteli yaşam standartları için çevre teknolojilerini en üst düzeyde uyguluyor.

yapi.com.tr
Erksan Çevre Teknolojileri'nden Toptan Atık Yönetimi Hizmeti

Erkanlı şirketler grubu bünyesindeki Erksan Çevre Teknolojileri, Türkiye’nin önde gelen 250 sanayi kuruluşuna verdiği toptan atık yönetimi hizmetiyle sürdürülebilir kalkınma ve kaliteli yaşam standartları için çevre teknolojilerini en üst düzeyde uyguluyor. Erksan Çevre, son gelişmeler ve teknolojik yenilikleri uyguladığı Kocaeli ve Konya’da kurulu tesislerinde gerçekleştirdiği çalışmalarında, çevre teknolojileri alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve çevreye saygılı bir yapıda çalışmalarına devam ediyor.

Özellikle sanayi atıklarına odaklanan Erksan Çevre, endüstriyel atıklardan tehlikeli ve tehlikesiz atıkların yönetimi ve bertarafı dışında, hurda metal ve demir dışı metallerin de (bakır, çinko, kurşun vb.) geri dönüşümünü ve ihracatını yapıyor. Firma aynı zamanda, hurda ihracatı yaptığı rafinerilerin maden cevheri ihtiyacını karşılamak amacıyla metalik maden ihracatı yapıyor ve Erksan Madencilik firması ile Türkiye madenciliğine de yatırım yapıyor.

ETİKETLER: firma çevre
http://www.yapi.com.tr/haberler/erksan-cevre-teknolojilerinden-toptan-atik-yonetimi-hizmeti_89114.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!