Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Erzurum, 2002'de Verimliliği Yakaladı

Erzurum Valisi Osman Derya Kadıoğlu, 2002 yılının 2001 yılına oranla daha verimli geçtiğini belirterek, geçtiğimiz yıl içerisinde toplam maliyeti 1

Dünya



b>Erzurum Valisi Osman Derya Kadıoğlu, 2002 yılının 2001 yılına oranla daha verimli geçtiğini belirterek, geçtiğimiz yıl içerisinde toplam maliyeti 119 trilyon lira olan, 691 proje gerçekleştirildiğini söyledi.
Özel İdare Müdürlüğü'nün öğretmenevi ve yurt binası yapımına sağladığı katkıyı anlatan Kadıoğlu, Pazaryolu, Köprüköy ve Çat ilçelerindeki öğretmenevlerni inşaatlarının 2002 yılı içerisinde tamamlandığını, yurt binası inşaatlarının da önümüzdeki yıl sonuna kadar tamamlanacağını kaydetti. Karaçoban ilçesi dışındaki tüm ilçelerde öğretmenevi bulunduğunu belirten Kadıoğlu, bu ilçede ise 2003 yılında öğretmenevi yapmayı planladıklarını söyledi. Özel İdare Müdürlüğü kanalıyla 648 köye toplam 2 trilyon yardımda bulunduklarını da belirten Kadıoğlu, 79 köyde yapılan içme suyu projesinin de 2002 yılı içerisinde tamamlanarak hizmete sokulduğunu bildirdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/erzurum-2002de-verimliligi-yakaladi_3046.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!