Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Esen, Yapı Fuarı’na Damgasını Vurdu

Plastik sektöründeki yenilikçi anlayışıyla dikkat çeken Esen Şirketler Topluluğu, Ankara Yapı Fuarı’na damgasını vurdu. "Esenpen" mar

Ticaretb>Plastik sektöründeki yenilikçi anlayışıyla dikkat çeken Esen Şirketler Topluluğu, Ankara Yapı Fuarı’na damgasını vurdu.

"Esenpen" markasıyla sektördeki ağırlığını arttıran Esen Şirketler Topluluğu kuruluşu Esen Profil A.Ş., başkentte 5 gün süren fuarda geniş ürün yelpazesini sergiledi. Özel tasarımlı 200 metrekarelik standında, plastik hammaddesi TPV’den üretilen ve -60 ve +120 derecede bile üstün performans gösteren kendinden gri contalı profillerin yanı sıra; tüketiciye büyük kolaylık sağlayan yeni kepenk sistemlerini de sunan Esen Profil, Ankara, Sakarya, Sivas ve Konya’dan yoğun bir bayilik talebiyle karşılaştı.

Yurtçapındaki 525 üretici bayisiyle üretim ve yatırımlarını hızlandıran Esen Profil A.Ş.’nin, Ankara Yapı Fuarı’nda etkin bir tanıtım gerçekleştirdiğini vurgulayan Satış Müdürü Tunç Sevindik, "Milenyum seride su tahliye sistemini değiştiren ve köşe birleştirmede profille problemsiz kaynayabilen gri contalarla, sektörde önemli bir canlanma yarattık. Standart ve kaliteli conta kullanımına olanak sağlayan, işçilik maliyetlerini azaltan kendinden gri contalı profiller, bayi ağımıza ciddi katkı sağladı" görüşünü savundu.

Esen Profil A.Ş.’nin 2004 yılında 15 bin ton üretim gerçekleştireceğini kaydeden Sevindik şöyle devam etti: "2004 yılında bir önceki yıla göre, satışlarımızı yüzde 40 oranında arttırdık. Yeni yatırımlarla birlikte 2005 yılında da yüzde 30’luk bir büyüme hızı yakalamayı ve üretim kapasitemizi 20 bin tona yükseltmeyi hedefliyoruz."

Ankara Yapı Fuarı’nda, plastik grubunun güçlü ürünleri PE 100 içme suyu boruları, doğalgaz projelerinde tercih edilen PE 80 doğalgaz boruları ve Esen Therm PPRC temiz su borularıyla, müteahhit gruplarının da ilgisini çektiklerini belirten Esen Profil Satış Müdürü Tunç Sevindik, altyapı sektörüne yönelik ürünlerde iddialı olduklarına işaret etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/esen-yapi-fuarina-damgasini-vurdu_18576.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!