Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Evcil'in Malikânesi Yarın Satışta

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu(TMSF) muhammen bedelleri yaklaşık 5 milyon YTL olan 21 taşınmazı, kapalı teklif ve açık artırma yöntemi ile satışa çıkardı.

Referans Gazetesi/Selma Şenolb>Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) muhammen bedelleri yaklaşık 5 milyon YTL olan 21 taşınmazı, kapalı teklif ve açık artırma yöntemi ile satışa çıkardı. Açık artırmaya katılmak isteyenlerin 28 ve 29 Haziran 2007 tarihlerinde gerçekleştirilecek gayrimenkul ihaleleri için TMSF İştirakler ve Gayrimenkuller Dairesi’ne başvurmaları gerekiyor. Yarın saat 13.30’da düzenlenecek açık artırmada 8 taşınmaz yer alacak. Cuma günü saat 09.30’da başlayacak ihalede ise 13 gayrimenkul satışa sunulacak. 3 milyon 500 bin YTL değerindeki İstanbul Kemer Country’de bulunan villa, açık artırmada yer alacak taşınmazlar arasında en yüksek muhammen bedele sahip olma özelliği taşıyor.

Göktürk Köyü Uzunkemer Sokağı'nda bulunan ve Nurhay Evcil'in adına kayıtlı olan söz konusu gayrimenkul, Erol Evcil'in TMSF'ye olan borçlarından dolayı 2007 yılında devralınarak satışa sunuldu. Açık artırmada satılacak gayrimenkuller arasında 735 bin YTL tutarındaki İstanbul Büyükçekmece’deki dubleks villa da bulunuyor. İstanbul ili, Büyükçekmece ilçesindeki S1 tipi villa Egebank AŞ’nin kredili müşterisi Bebek İnşaat Ltd. Şti’nden "fon"a 1997 yılında devredildi.

TMSF'den yapılan açıklamada, teklif sahiplerinin teklif verecekleri gayrimenkule ait muhammen bedelinin yüzde 5'i tutarındaki nakit teminatı TMSF’nin T.İş Bankası Balmumcu Şubesi’ndeki 445220 numaralı hesabına yatırmaları ya da en az 3 ay süreli geçici banka teminat mektubu vermeleri gerektiği belirtildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/evcilin-malikanesi-yarin-satista_54956.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!