Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

FECO Modüler Bölme Duvarları

Mimari projeler, estetik ve işlevselliğin bir araya getirildiği, niteliği ve işlevi farklı pek çok elemandan oluşan bir bütündür. Tüm materyaller ve ç

ASPEN
1


imari projeler, estetik ve işlevselliğin bir araya getirildiği, niteliği ve işlevi farklı pek çok elemandan oluşan bir bütündür. Tüm materyaller ve çözümler, en küçük detayından bütüne kadar, projeyi benzersiz kılmak ve sahibine düşlediği ortamı en üst düzeyde sunmak için projeyi yaratan birikime ve ustalığa saygıyla hizmet ederler.
Bu, çok önemli ve çok değerli misyon, aynı felsefeyi taşıyan kurumların yarattığı çözümler ve ürünlerde hayat bulur.
ASPEN Yapı Sistemleri A.Ş., kurulduğu 1989 yılından beri, mimari tasarımın en mükemmel biçimde gerçekleştirilebilmesi için ürün, çözüm ve hizmetlerini geliştiriyor, çeşitlendiriyor.
Çabamız, mimari tasarımın düşünce boyutundan itibaren ürün ve sistem çözümlerimizin projeye katkıda bulunmaya başlaması.
İlişikte sizinle paylaştığımız Mercedes Benz Türk A.Ş. Pazarlama ve Yedek Parça Merkezi Kompleksi Referans Broşürü, bu çabamızı yansıtan en iyi örneklerden biri.
Mimar Turgut Alton'un Mercedes'in kurum kimliğine uygun olarak tasarladığı mimari proje içinde yer alan mekan bölümlemesinde, FECO Modüler Bölme Duvar Sistemleri kullanıldı.
1998 yılında modüler bölme duvar sistemlerinde Almanya'nın önde gelen kuruluşu FECO ile imzaladığımız lisans anlaşması ile Hadımköy tesislerimizde ürettiğimiz FECO Modüler Bölme Duvar Sistemleri, projede planlanan mekanların istenilen boyutta, istenilen fonksiyonellikte ve estetikte bölünmesi ve biçimlendirilmesi için, tüm üstün özelliklerini, mimari anlayışın hizmetine sundu.
Birikim ve deneyimlerimizi aktardığımız projelerimizi, sizinle paylaşma amacıyla sunduğumuz ilişikteki çalışmamız, bir ilk olması bakımından bizim için ayrı bir değer taşıyor. Aldığımız karar doğrultusunda, bundan sonra, ürünlerimiz ve çözümlerimizin yer aldığı projeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Mimari projeleri, daha mükemmel, daha çağdaş ve daha benzersiz ürünler yaratma yolundaki çabalarımızla bir esere dönüştürmek için çabalarımız sürecek.
Yeni eserlerin keyfini birlikte yaşamak dileklerimizle..
ASPEN YAPI SİSTEMLERİ A.Ş.

http://www.yapi.com.tr/haberler/feco-moduler-bolme-duvarlari_820.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • bu firmalar bir de kendi geliştirdikleri ürünleri piyasaya sürseler daha mutlu olacağız. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!